Získejte půjčku i v důchodu

Jste v zasloužilém důchodu a objevily se finanční potíže? Nemůže Vám půjčit rodina a banka Vám také půjčku již několikrát odmítla? Nezoufejte, pořád máte šanci získat půjčku od nebankovní společnosti, přečtěte si jak na to.

Nebankovní půjčka pro důchodce

Stejně jako každý jiný člověk, mohou i lidé v důchodu požádat o půjčku některého ze soukromých investorů. Soukromý investor posoudí kritéria, která považuje za důležitá pro schválení půjčky a včas zájemce seznámí s konečnou nabídkou.

Velkou výhodou je, že soukromí investoři jsou mnohdy ochotní poskytnout půjčku i v případě zápisu v registru dlužníků. Nejdůležitějším kritériem často bývá schopnost klienta splácet půjčku včas.

Nelze vyvrátit, že půjčky pro důchodce patří mezi komplikovanější a hlavně rizikovější půjčky. Proto je třeba počítat s tím, že i soukromí investoři budou po klientu pravděpodobně požadovat dobrovolnou investici do pojištění schopnosti splácet, nebo vyřízení měsíční pojistky.

Celkově lze shrnout, že půjčky pro důchodce jsou založeny zejména na individuálním přístupu ke každému klientu. Vždy záleží tedy na konkrétní situaci, podle které se pak odvíjí celá další spolupráce s danou společností.

Kam se obrátit?

Pokud chcete využít nebankovní půjčku od soukromé osoby, můžete využít webových stránek služby, kde je připravena celková prezentace. Přímý odkaz najdete zde.