Zuno

Zuno je novinka na našem finančním trhu. Je to odnož stabilní Raiffeisen Bank. Zuno je bankou, která vnáší do bankovnictví novou vlnu možností a výhod. Její pobočky můžeme hledat v několika evropských státech.

Zuno a její přínos do bankovnictví.

Na počátku tohoto projektu stal tým z Raiffeisen Bank. Tento projekt měl jasný cíl a to zjednodušit bankovnictví. Transparentnost, zpřístupnění bankovnictví obyčejnému klientovy a hlavně zjednodušení celého systému. To jsou hlavní body o, které se banka opírá.

Díky tomu máme teď na trhu banku, která splňuje všechny tyto požadavky. A díky nim bude mít do budoucna určitě jistou výhodu před stávající konkurencí.
Zuno přináší na trh také nové produkty. Podle průzkumů by nám měli ušetřit a vydělat několikrát více peněz než konkurenční bankovní domy.

Jedním takový produktem je spořicí účet. Mezi hlavní výhody patří neomezený základní vklad. Takže můžeme začít spořit i s opravdu malými částkami. Spořit můžeme ve čtyřech různých měnách.

Služba autopilot je velmi zajímavá. Jednoduchá možnost jak přenášet finance ze spořicího účtu na běžný a naopak.
Jako další bod můžeme jmenovat denní úrok, který se nám připisuje denně na účet a pokud nepřesáhne 6,99 CZK tak nepodléhá dani. Což znamená hlavně při spoření větších částek celkem příjemný výnos.