Kreditní karta od City Bank

Potýkáte se s nepravidelným finančním příjmem a chcete mít peníze dostupné v případě potřeby? Co takhle kreditní karta? Zkuste ji, může Dnes Vám přinášíme Vám několik informací o kreditní kartě Citi Life.

Kreditní karta City Bank

Společnost Citibank představila ve spolupráci s Mastercard kreditní kartu Citi Life. Jde o platební prostředek nabízející výhody a bonusy pro uživatele již při využívání karty.

Jako jediný produkt českého trhu nabízí karta možnost získat až 2% jako bonus z každého nákupu. Pokud si to propočtete na měsíc, zjistíte, že měsíčně můžete získat až 2 000 Kč. Bonusové peníze se Vám připíší ve formě prémií a ty pak máte možnost vybrat jako hotovost, převést si je do dalšího období nebo jimi uhradit poplatky.

Citi Banka odměňuje držitele karty jednak za využívání karty a jednak za zřízení kreditní karty online. Pokud si kartu objednáte online a během 30ti dnů jí alespoň jednou využijete k zaplacení, získáte prémiové body v hodnotě 250 Kč. Pokud kartou zaplatíte alespoň 3 000 Kč, získáte prémii v hodnotě 500 Kč. Navíc, jestliže v zúčtovacím období zaplatíte během prvního roku kartou alespoň jednou, bude Vám vrácen poplatek za vedení karty.

Pokud si zřídíte kreditní kartu Citi Life, máte možnost získat až čtyři další karty. Všechny jsou samozřejmě zdarma. O pohybu Vašich financí na kreditní kartě City Life budete mít přehled v rámci internetového bankovnictví. Pohyby na kartě jsou také monitorovány a na podezřelé transakce budete vždy včas upozorněni.

Má zřízení kreditní karty City Life nějaké výhody?

  • Klientský servis je pro Vás k dispozici 24 hodin denně
  • Možnost využití až 55 bezúročných dní
  • Splátky je možné si nastavit podle sebe
  • Limit kreditní karty sahá až do výše trojnásobku výše Vašeho měsíčního příjmu
  • Volba vlastního kódu PIN zdarma
  • Sleva pro cestování s programem Citi World Privileges
  • Pokud dojde ke ztrátě nebo krádeži karty okamžitá – je nastavena okamžitá blokace zdarma a vydání nové karty zdarma

 

Jak získat kreditní kartu City Life?

Získat ji můžete opravdu snadno. Ptáte se, jak vůbec požádat? Buď online, na zákaznické lince 800 088 088 nebo rovnou osobně na některé z poboček City Bank.

K využití a úplnému schválení je však potřeba splnit několik základních podmínek. Váš věk musí být minimálně 21 let a Váš měsíční příjem musí přesahovat 12 000 Kč.