Lady karta od KB

Hledáte úvěr, který by Vám byl ušitý, jak se říká, „na míru“? Komerční banka se ve svých nabídkách snaží vyjít vstříc všem skupinám žadatelů. Nyní přišla na trh se zajímavým nápadem. Je všeobecně známé, že ženy rády nakupují, Komerční banka se proto nechala inspirovat a vyvinula zcela unikátní produkt pouze pro ně.

 

Lady karta je chytrým a stylovým řešením pro každou ženu. Nakupujete a zároveň si spoříte na budoucnost. Dopřejete si stylové nákupy s nadstandartními slevami.

Máte možnost využít zajímavých výhod z exkluzivní nabídky slevy v široké síti partnerských obchodů, a to po celý rok. Držitelky Lady karty obdrží dále každé 3 měsíce poštou luxusní katalog se slevovými nabídkami.

Charakteristika Lady karty

Jedná se o mezinárodní embosovanou kartu s tříletou platností, díky které si můžete nastavit bezúročné období. Vaše platby budou díky nejmodernějšímu čipu ve Vaší kartě rychlé a bezpečné. S pořízením Lady karty získáte okamžitý úvěrový limit až do výše 20 000 Kč, a to bez doložení příjmů. Úvěrový limit ovšem může sahat až do výše 250 000 Kč, a to zcela bez zajištění.

K produktu Lady karta se vztahují i další zajímavé výhody určené ryze pro ženy. Můžete si například pojistit svou kabelku až do výše 10 000 Kč /rok. Ráda navštěvujete kulturní akce? Pojistěte si vstupenky až do výše 12 000 Kč / rok. Komerční banka myslí na Vaše klientské pohodlí. Ráda nakupujete? Pojistěte si nejen běžný, ale i internetový nákup. Navíc můžete plně využívat asistenční služby Home Assistance a Lifestyle.

Co navíc můžete s Lady kartou získat?

 • Pojištění karty
  Nyní si můžete dovolit pořídit kabelku svých snů bez obav, že o ni přijdete. Když se tak stane, bude Vám poskytnuto plnění na veškerý obsah. (mobilní telefon, klíče, kosmetika,…)
 • Pojištění nákupu
  V případě, že Vám zakoupené zboží někdo ukradne nebo ho při manipulaci rozbijete, vyplatí se Vám pojistit Váš nákup.
 • Prodloužení záruční doby
  Ještě jste neslyšeli o prodloužení záruky? Výrobce či stát stanovuje záruční lhůtu na zakoupené zboží, s Lady kartou se záruka prodlužuje o 1 rok při limitu plnění 20 000 Kč.
 • Garance nejnižší ceny
  Najdete-li v kamenném obchodě stejné zboží, které jste již zakoupila, ale za nižší cenu, Komerční banka Vám daný rozdíl uhradí. Cenový rozdíl se musí ovšem pohybovat od 200 Kč do výše 20 000 Kč.
 • Pojištění storna vstupenek
  Zakoupíte-li vstupenky, ale nebudete se moci na konkrétní akci dostavit, bude Vám kupní cena nahrazena v případě, že vážně onemocníte Vy nebo osoba blízká nejdříve 72 hodin před začátkem akce, nebo v důsledku přírodní katastrofy.
 • Pojištění doručení nákupu prostřednictvím internetu
  Chcete-li mít jistotu, že Váš internetový nákup bude doručen v pořádku, nechte si ho připojistit. Uplatnění nastává v případě doručení jiné, poškozené nebo neúplné zásilky.
 • Asistenční služby Home Assistance
  Potřebujete opravit topení nebo vymalovat ložnici? Zavolejte na Home Assistance, díky nimž získáte nejvhodnější řešení.
 • Asistenční služby Lifestyle (platí v ČR i zahraničí)
  Nestíháte rezervovat divadelní představení a koncerty, které byste chtěli vidět? Stačí zavolat asistenční služby Lifestyle a využít tak příležitosti, díky které Vám budou vstupenky zajištěny.

Jak Lady karta funguje?

Při aktivním využívání Lady karty neplatí majitelka žádné další poplatky za kartu či účet. Z každé platby Lady kartou jde navíc 1 % zpět na účet penzijního připojištění Penzijního fondu KB. Pro hotovostní i bezhotovostní transakce platí bezúročné čerpání úvěru po dobu až 45 dní. Slyšeli jste již o službách Cash back? I jimi Lady karta disponuje, při placení za nákup máte možnost vybrat současně i hotovost.

Jak lze Lady kartu získat?

Jednoduše navštivte některou z poboček Komerční banky a zažádejte o svou Lady kartu. Nechcete nikam chodit? Lady kartu si můžete objednat i telefonicky na čísle 800 111 055 nebo na webu www.ladykarta.cz. Získejte i Vy slevu na kosmetiku, módní oděvy a doplňky, šperky a další…