FlexiHypotéka

Koupili jste dům za veškeré úspory a již Vám nezbyly peníze na vybavení domu? Chcete vyjet na studium do zahraničí a nemáte dostatek financí? Ať je Váš účel jakýkoli, peníze můžete získat s FlexiHypotékou od Oberbank. Přinášíme Vám o ní několik informací.

Společnost Oberbank, která má hlavní sídlo v sousedním Rakousku, se objevila na českém finančním trhu již v roce 1977. Své služby zaměřuje firemní i privátní klientelu. Hlavní strategií banky je poskytování služeb komplexních, univerzálních a hlavně flexibilních. Co se týká hypotečních úvěrů, nabízí tři varianty. Hypotéku účelovou, neúčelovou a investiční.  My Vám dnes představíme hypotéku neúčelovou – FlexiHypotéku.

Parametry FlexiHypotéky:

  • Tato hypotéka je neúčelová, nemusíte tedy nijak dokládat, na co ji chcete využít.
  • Minimálně lze žádat o 100 000 Kč, maximální hodnota úvěru je 75% zastavené nemovitosti.
  • Doba splatnosti úvěru se pohybuje již od 12 měsíců až do 20 let.
  • Úvěr je potřeba zajistit zástavním právem k nemovitosti.
  • Čerpat je možné buď jednou, nebo víckrát, maximálně však 6 měsíců.
  • Úroková sazba je volitelná. Jedná se o úrok fixní nebo variabilní.
  • Čerpat nebo i splácet lze v českých korunách nebo v eurech.
  • Splátky jsou anuitní.

 

Jaké jsou výhody FlexiHypotéky?

Výhodou FlexiHypotéky od Oberbank je již zejména fakt, že nemusíte nikomu dokládat účel Vaší půjčky. Využít ji můžete k libovolné investici. Ať už si potřebujete vybavit domácnost, poslat děti na studijní pobyty nebo si pořídit nové auto, FlexiHypotéka Vám to umožní. Každého žadatele také zajisté nadchne kompletní servis, který je všem klientům poskytován. Spadá pod něj řešení úvěru, pojištění, zavedení účtu pro splátku a výběr půjčky a mnoho dalších služeb. Privátní poradci, kteří se Vám budou věnovat, jsou navíc vysoce profesionální a poskytnou Vám individuální poradenství.

Pokud chcete ušetřit na úrocích, můžete využít nabídky Oberbank a zvolit variabilní úrokovou sazbu. Její výše je vázána na hodnotu 3 M PRIBORU (Prague InterBank Offered Rate). Jedná se o úrokovou sazbu, kterou si banky navzájem poskytují úvěry na českém mezibankovním trhu. Je tedy klíčovým prvkem pro určení výše úroků u hypotečních úvěrů. Hodnota 3M pak znamená, že se může měnit každé čtvrtletí.  Měnící se hodnota 3 M PRIBORU však neznamená, že by se Vám změnila automaticky výše splátek. Při změně hodnoty PRIBOR se mění podíl úroku a jistiny. Pokud si chce klient ohlídat toto nastavení má samozřejmě možnost jej kontrolovat buď online, nebo přes svého bankovního poradce a případně zažádat o změnu nastavení.

Kolik to bude stát?

 

Poplatek za zpracování úvěrového případu individuálně, až 1,5% z částky 

Vedení úvěrového účtu 150 CZK/měsíčně 

Vedení úvěrového účtu v EUR 5 EUR/měsíčně 

Změna smluvních podmínek z podnětu klienta 0,2 – 1% 

(ze zůstatku úvěru – min. 2 000 CZK)

Čerpání hypotečního úvěru zdarma
Čerpání hypotečního úvěru na návrh na vklad do katastru nemovitostí 1 000 CZK