Genius Business Silver

Jste začínající podnikatelka? Chcete si pořídit výhodný podnikatelský účet nebo úvěr pro podporu Vašeho podnikání? Připravili jsme si pro Vás snadný tip, jak zvládnout oboje s jedním produktem. Inspirujte se článkem, který přináší shrnutí o službě Genius Business Silver.

Co je Genius Business Silver

Bankovní účet Genius Business Silver je podnikatelský účet určený pro fyzické i právnické osoby podnikatele. Pro začínající podnikatelky připravila GE Money Bank v rámci programu „Život nápadům“ možnost využití úvěru až do výše 100 000 Kč a vedení účtu bez poplatků po dobu prvního roku. Dle svého průzkumu totiž pracovníci zjistili, že začínající podnikatelky většinou potřebují poměrně nízkou částku k podnikání. Podpora žen patří k dlouhodobým celosvětovým projektům společnosti GE Money. Unikátní projekt Život nápadům vznikl za podpory společnosti GE Money Bank, a. s. a je úzce napojen na neziskové organizace.

Hlavním tahounem banky je heslo, že s účtem Genius Business Silver platíte jen za služby, které opravdu využíváte.

Co Genius Business Silver nabízí začínajícím podnikatelkám?

Ač je služba Genius Business Silver výhodná sama o sobě, nabízí začínajícím podnikatelkám v rámci podporujícího programu ještě „něco navíc“.

Pokud podnikatelka využije této nabídky, získá:

  • zdarma zadání 20 odchozích tuzemských transakcí elektronickou formou a všechny příchozí transakce.
  • Platební kartu  MoneyCard, která poskytuje odměnu 1% za každý provedený nákup.
  • Začínající podnikatelka může využít jednu ze služeb: Internet Banka, Mobil banka nebo Telefon Banka. Všechny služby nabízí pohodlné získávání informací a zpráv z Vašeho bankovního účtu. Služba Mobil Banka je schopná Vám vyhledat nejbližší bankomat ve Vašem okolí.
  • Neomezený vklad hotovosti na pobočkách GE Money Bank
  • Neomezený výběr hotovosti z bankomatů GE Money Bank
  • Možnost změnu Vašeho PIN kódu u platební karty
  • 5 SMS zpráv v rámci služby SMS servis – ten Vás okamžitě informuje o změnách na Vašem účtu, dle Vašeho vlastního nastavení

Pokud máte raději vše „černé na bílém“, je možné požádat o elektronický nebo písemný výpis.  Máte možnost volby také frekvence – existují výpisy měsíční, týdenní nebo denní. Cena elektronického výpisu je stejná při všech frekvencích – dosahuje 189 Kč. Cena písemně zaslaného výpisu se pohybuje od 209 Kč (měsíční), až do 589 Kč (denní).

 

V ceně měsíčního paušálu získáte Genius Business Silver
Vedení účtu měsíčně 189 Kč
Tuzemské transakce – Odchozí transakce zadané elektronicky a příchozí transakce 20
Výběr hotovosti z bankomatů GE Money Bank neomezeně
Počet SMS v rámci služby SMS Servis 5 SMS
Výběr hotovosti z bankomatů GE Money Bank neomezeně

 

Jak získat výhodný Genius Business Silver účet a úvěr?

Pokud máte zájem o zajištění podnikatelského účtu Genius Business Silver a chcete využít i výhodné akce pro začínající podnikatelky, je potřeba, abyste předložila živnostenský list, který nebude starší, než dva roky. Dalším potřebným dokladem bude už jen Váš platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti (pouze v případě, že je jiná osoba oprávněna jednat za podnikatelku).

Pokud chcete službu využít, stačí se obrátit na některý z informačních kanálů společnosti GE Money Bank. Zvolit můžete zákaznickou linku zdarma 800 800 333, kde Vás odbaví školený operátor, svůj dotaz zaslat na chat nebo pouze zanechat ve formuláři svůj telefonický kontakt a vyčkat, až z banky zavolají zpět.