PRESTO půjčka od UniCredit Bank

Hledáte půjčku k vyřešení svých závazků a preferujete neúčelový úvěr? jednou z možností, jak jej získat, je PRESTO půjčka od UniCredit Bank. Nyní navíc s možností využít bonusu 3000 Kč.

PRESTO půjčka je od UniCredit Bank

UniCredit Bank je evropská banka s bohatými zkušenostmi a významným postavením na evropském finančním trhu. Stále se rozvíjí a svým klientům garantuje vysoký standart služeb. Banka deklaruje také individuální řešení potřeb každého klienta a proaktivní přístup osobních bankéřů. Jedním z produktů, který klientům poskytují, je půjčka PRESTO.

PRESTO půjčka je spotřebitelský úvěr určený ke sloučení stávajících finančních závazků (např. jiných úvěrů, kreditních karet i kontokorentních úvěrů). Půjčka se poskytuje ve výši od 30 000 Kč až do 500 000 Kč. Do výše 250 000 Kč je možné získat PRESTO půjčku i bez zajištění (bez ručitele nebo bez zajištění nemovitostí) a nad 250 000 Kč je možné žádat i se spolužadatelem.

Dobu splatnosti je možné si zvolit podle svých preferencí. Standardně se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Během splácení se nabízí i individuální řešení konkrétní finanční situace, do které se může klient dostat. Je například možné si odložit splátku, pokud to zrovna potřebujete. Odložit je možné nejdříve desátou splátku a celkem můžete odložit platbu pětkrát.

Jaké výhody má PRESTO půjčka?

  • Možnost získat k půjčce bonus 3000 Kč.
  • Nízká úroková sazba – od 5,9% p.a.
  • Při sjednání pojištění Vašeho splácení se Vám úroková sazba sníží o 2,5%.
  • Půjčku můžete splatit i předčasně a nebudou Vám účtovány další poplatky
  • Po podpisu smlouvy máte peníze na účtu prakticky ihned

Získání bonusu 3000 Kč je u UniCredit Bank podmíněno. Aby mohl být poskytnut, musí si zájemce sjednat úvěr na minimálně 60 měsíců, mít u UniCredit Bank účet, který bude aktivně používat a mít pojištěnou svoji schopnost splácet.

Jak půjčku PRESTO získat?

PRESTO půjčku může získat občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR a rodným číslem, který bude mít v době sjednání úvěru minimálně 18 let a v době doplacení úvěru maximálně 67 let. Dále je potřeba doložit:

  • Doklady totožnosti: občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • Potvrzení o výši příjmů žadatele nebo žadatelů
  • Doklad prokazující adresu pobytu (faktura za SIPO, elektřinu, mobilní telefon nebo pevnou linku) ne starší než jsou tři měsíce
  • Případně potvrzující doklad o vypořádání společného jmění manželů

Schůzku s osobním poradcem si můžete domluvit osobně nebo telefonicky na čísle 800 144 441. Pro případné dotazy je k dispozici email: info@unicreditgroup.cz nebo internetové stránky www.unicreditbank.cz.