Úvěr ATRAKTIV od ČMSS

Chcete si pořídit vlastní bydlení, přestat platit nájem a peníze vkládat „do svého“? Máte stavební spoření? Zužitkujte jej! Českomoravská stavební spořitelna nyní nabízí možnost využití úvěru ze stavebního spoření bez zajištění až do výše 500 000 Kč.

Úvěr ATRAKTIV od ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna stále nabízí úvěrový produkt, který se na trhu uchytil a patří mezi oblíbená řešení při zabezpečování bydlení. Je vhodný především pro zájemce, kteří potřebují zafinancovat koupi bytu a přitom chtějí mít nízké měsíční zatížení.

  • Bez zajištění můžete získat úvěr do výše 500.000, pokud budete mít jednoho ručitele, tak až 700 000 Kč, pokud dva, tak až 900 000 Kč.
  • Za uzavření smlouvy si ČMSS účtuje 1000 Kč, za vedení úvěrového účtu pak ročně 330 Kč.
  • Úroková sazba se pohybuje okolo 3,7 % p. a. s tím, že v rámci stavebního spoření je úroková sazba garantována až do jejího splacení.
  • Úvěr ATRAKTIV můžete bez poplatků předčasně splatit nebo si na něm provést mimořádné vklady ze stavebního spoření, také bez poplatků.
  • Naspořit si musíte minimálně 40 000 Kč a měsíčně s minimální vklad je 0,05% z cílové částky.

Jak získat úvěr ATRAKTIV?

Nejdříve je potřeba uzavřít smlouvu o stavebním spoření a spořit minimálně 2 roky.  Za tu dobu musíte naspořit 35% – 50% z cílové částky, kterou chcete získat.

Jakmile budete mít naspořeno, je třeba doložit svoji bonitu, účel úvěru a splnit náležitosti platné s všeobecnými podmínkami ČMSS. Podívat se na ně můžete zde.

Dostupnost úvěru ATRAKTIV od ČMSS je opravdu dobrá – velkou měrou se na tom podílí množství zkušených poradců, kteří Vám zdarma poradí, jaká varianta je pro Vás nejlepší – to dělá z ČMSS jednoho z nejserióznějších poskytovatelů.