Půjčka bez doložení příjmů

Jste student, na mateřské nebo začínáte podnikat? Potřebujete půjčit peníze, ale v bance Vám odmítají půjčit kvůli tomu, že nemůžete doložit svůj příjem? Své štěstí můžete zkusit s nebankovními půjčkami. Dnes Vám poradíme, jak získat půjčku bez doložení příjmu.

Půjčka bez dokládání výše příjmů

Každý, kdo někdy zkoušel žádat o půjčku v bance ví, jaké jsou s tím někdy až zbytečné starosti a jak hlavně dokládat výši příjmu při žádosti o půjčku může být věc až nadměrně zdlouhavá a mnohdy i nemožná. Ne každý člověk má totiž pravidelný příjem, aby na úvěr dosáhnul. V této situaci bývají nejčastěji podnikatelé, důchodci, matky na mateřské dovolené, zaměstnanci taxislužeb, restaurací apod.

Protože však mnoho investorů ví, že tito lidé příjmy mají, přestože nepravidelné, jsou nyní dostupné i půjčky poskytované bez dokládání výše příjmu. V takovýchto případech jsou relevantní jiné skutečnosti, například možnost mít ručitele, nemovitost do zástavy a samozřejmě schopnost plnit závazky včas.

Princip půjček bez potvrzení příjmu je stejný jako u všech ostatních úvěrů, stačí si najít společnost, která poskytuje tento druh půjček a poté zažádat online nebo zavolat na call centrum společnosti.

 

Jaké jsou výhody půjček bez doložení výše příjmu?

 

  • Hlavní výhodou půjček bez potvrzení příjmu je, že žádat si může každý, kdo nechce nebo nemůže doložit výši svého příjmu. Díky tomu, že odpadá zbytečné papírovaní s potvrzením příjmu, jsou tyto půjčky velice dostupné a rychlé na vyřízení.
  • Můžete získat půjčku až do výše několik milionů
  • Soukromí investoři se s Vámi domluví na individuálních podmínkách Vaší smlouvy. Projednáte společně i splátkový kalendář a akceptovatelné úroky. Každá půjčka se řeší velmi individuálně, takže se nemusíte bát, že by byla nějak nevýhodná. Navíc odesláním formuláře se k ničemu nezavazujete, takže pokud nebudete s nabídkou spokojeni, můžete ji odmítnout?

 

Jak získat půjčku bez doložení výše příjmu?

Patříte mezi výše uvedené skupiny zájemců s problémem dostat půjčku od banky a zajímá Vás možnost využít půjčku bez dokládání výše příjmů? Zkuste navštívit web www.bezpotvrzenioprijmu.cz, kde se dozvíte podrobnější informace o této půjčce.

Požádat si o ni může každý, starší 18 let. Zkuste to i Vy. S půjčkami bez dokládání příjmu si můžete ušetřit peníze, nervy i čas.