Golf Package od UniCredit Bank

Jste vášnivým golfistou, nebo teprve uvažujete tento zajímavý sport vyzkoušet? Láká Vás představa dokonale upraveného „greenu“? Podlehněte i Vy známému tajemství „sportu bohatých“, a zároveň získejte výhody, které milovníkům golfu přináší se svým bankovním produktem UniCredit Bank. Platební karta od UniCredit bank Vám nyní nabízí skutečně zajímavou doplňkovou službu „Golf Package“.

Hrajte golf a získejte výhody

Když se řekne Tiger Woods, mnoho lidí si představí golfové hřiště, pohár a spoustu peněz. S platební kartou se službou Golf Package se i Vy můžete stát skvělým golfistou. Umožní Vám nejen levný nákup golfového vybavení, slevu u golfového trenéra a výhodné lekce golfu, ale i veškerá pojištění, která budete v golfu potřebovat. Ušetříte tak zároveň velké množství peněz a možná se naučíte hrát golf právě jako Tiger Woods.

Doplňková služba Golf Package opravňuje svého majitele k získání benefitů od smluvních partnerů banky, jako je bankové pojištění, finanční bonus Hole in One zahraný podle Pravidel golfu na oficiálním turnaji. Držitel dále získává výhody u golfových klubů, trenérů-členů PGA vztahujících se k výuce golfu, neméně také ve specializovaných obchodech apod.

Co je důležité vědět, než se pro Golf Package rozhodnete?

  • Golf Package nese pro používání specifické podmínky dané společností UniCredit Bank
  • Karta je platná pouze pro síť smluvních partnerů UniCredit Bank
  • K čerpání výhod opravňuje Golf Package pouze svého majitele
  • Golf Package je nepřenosná a bez podpisu majitele neplatná
  • Není-li stanoveno jinak, opravňuje Golf Package svého majitele k čerpání výhod při předložení a platbě kartou

Jak je to s pojištěním?

Díky službě Golf Package můžete získat různé druhy pojištění od golfového vybavení po pojištění odpovědnosti za škodu. Prohlédněme si konkrétní služby, ke kterým se využití karty vztahuje.

  • Pojištění golfového vybavení – dojde-li k poškození Vašeho golfového vybavení v důsledku odcizení, živelní události, krádeže či dopravní nehody, vzniká Vám nárok na pojistné (pojistná částka sahá do výše 100 000 Kč / rok s konkrétním omezením.
  • Pojištění výloh spojených s nájmem golfového vybavení – vztahuje se především na leteckou dopravu a přepravu, přičemž samotným předmětem pojištění je náhrada nákladů spojených s nájmem náhradního vybavení (platí pro zpoždění vyšší než 6 hodin), pojistná částka činí 5000 Kč
  • Pojištění výloh na úhradu green fee – dojde-li během zahraniční cesty k hospitalizaci v důsledku akutního onemocnění či úrazu, a to ještě před samotnou hrou, green fee bude držiteli uhrazeno (pojistná částka činí 5000 Kč)
  • Pojištění odpovědnosti za škodu – vztahuje se na zdraví, odpovědnost nebo majetek a s tím související případnou majetkovou škodu zaviněnou poničením či zásahem do cizí věci či osoby golfovým vybavením v souvislosti s golfovou hrou. Výše odpovědnosti se v tomto případě liší. Co se týče zdraví, výše se pohybuje až do 1 000 000 Kč, ohledně poškození majetku pak do výše 500 000 Kč a v neposlední řadě ušlý zisk, který byl vyčíslen až do výše 25 000 Kč.

Přesné znění podmínek naleznete na oficiálních stránkách UniCredit Bank.

Získejte bonus

Díky výhodám Golf Package máte možnost, v případě, že se stanete zdatnými golfisty, slušně si přivydělat. Jak? Zcela jednoduše. Stačí se dostat na oficiální turnaj Hole in One kdekoliv na světě podle latných pravidel golfu a Soutěžního řádu ČGF a získáte bonus ve výši 11 111 Kč. Tuto odměnu dostanete do vlastních rukou po předložení originálu potvrzené „score card“, která musí být zároveň podepsaná hráčem, zapisovatelem a zástupcem soutěžního výboru.

Další významnou výhodou produktu Golf Package je sleva u trenéra golfu a člena PGA Czech – Karla Zycha ve výši 15 %.

Tak neváhejte, využijte speciální nabídky UniCredit Bank a užijte si mnoho krásných golfových zážitků jedinečnou službou Golf Package!