Hypotéka s bonusem od ČSOB

ČSOB banka přichází s novým produktem hypotéky, pomocí něhož chce své klienty příznivě motivovat k tomu, aby zůstali u této banky se svojí hypotékou po celou dobu splácení a nevyužívali k refinancování jiné finanční instituce. Zjistěte více!

Zajímavá novinka z produkce druhé největší banky v ČR

ČSOB banka se rozhodla rozjet novinku, která zatím v ČR nebyla. Jedná se o pozitivní motivaci pro klienta.  ČSOB chce motivovat klienta využívajícího hypotéky tak, aby zůstal věrný původní hypotéce a nezajišťoval si v průběhu splácení refinancování u jiné banky.

  • Nová hypotéka od ČSOB nese příznačný název Hypotéka s bonusem. Bonus spočívá v tom, že banka za Vás zaplatí 5% z vyčerpané jistiny úvěru formou mimořádné splátky.
  • Abyste však na tento bonus dosáhli, je potřeba u ČSOB vydržet alespoň 12 let. Po této době získáte první polovinu bonusu, po skončení splácení pak druhou polovinu.
  • Pro získání Hypotéky s bonusem je třeba naplánovat si splácení hypotéky minimálně na období 20 let. Během této doby je možná fixace sazby úroku na 3- 5 let.  Banka slibuje, že nebude bonus kompenzovat vyššími úroky v porovnání s jinými službami.
  • Co se týká předčasného splácení, je omezeno na jednu pětinu zbývajícího dluhu, která se může na konci období maximálně splatit.
  • Pokud budete mít hypotéku 2 000 000 Kč, můžete na splácení ušetřit až 100 000 Kč.

A co se stane, když přeběhnete jinam? Nic převratného, pouze přijdete o slíbený bonus. Hypotéku si můžete „vyzkoušet“ na jedno období fixace, a pokud nebudete spokojení s úrokem po fixaci, můžete refinancovat jinde.

Podmínky Hypotéky s bonusem

Produkt je určen pro nové klienty, kteří počítají s minimální dobou splatnosti 20 let. Doba splatnosti, na kterou je potřeba si zřídit Hypotéku s bonusem, je minimálně 20 let.  Minimální výše hypotéky je 200 000 Kč a maximální výše mimořádné splátky je 20% ze zůstatku úvěru v době změny úrokové sazby.

Kdo může získat Hypotéku s bonusem a jak?

Je Vám více než 18? Máte zájem o hypotéku, kterou splatíte dříve, než Vám bude 70 let? Máte prokazatelný příjem? Žádáte sám nebo se spolužadateli? Pak splňujete většinu podmínek pro poskytnutí Hypotéky s bonusem a můžete se stavit přímo na pobočce nebo se domluvit s obchodním zástupcem na bezplatné lince ČSOB 800 300 300.