Půjčka od soukromých investorů

Máte nečekané finanční výdaje? Hledáte vhodnou půjčku, která Vám může potřebné peníze zpřístupnit rychle, efektivně a spolehlivě? Zkuste půjčky od soukromých investorů. Přečtěte si naše krátké shrnutí o této výhodné půjčce a zjistěte, zda Vás její parametry zaujmou.

Jedinečné půjčky

Půjčky od soukromých investorů patří aktuálně k jedněm z nejoblíbenějších půjček na českém trhu. Je to zejména z důvodu, že půjčky bankovní jsou často poskytovány za velmi přísných podmínek. Nejčastěji se po žadatelích vyžaduje, aby doložili výši svého příjmu, neměli zápis v registru dlužníků, měli ručitele nebo měli k dispozici nemovitost do zástavy.  Oproti tomu půjčky poskytované soukromými investory mohou být řešeny individuálně a každý investor může připravit půjčku tzv. „na míru“. Soukromý investor si své klienty vybírá, posuzuje cashflow (výdaje vs. příjmy), schopnost splácet, majetek klienta, atd. Posouzením těchto kritérií se investor alespoň trochu ujistí, že člověk, kterému půjčuje, mu bude dluh poctivě splácet.

Možnost individuální domluvy na podmínkách smlouvy je nejvíce oceňovaným faktem při poskytování těchto půjček. Splátky si můžete nastavit optimálně dle možnosti splácení a žádat můžete o částky až do několika milionů.

Několik zajímavých výhod Půjček od soukromých investorů

  • Individuální přístup
  • Možnost získat vysoké částky
  • Optimální nastavení splátkového kalendáře
  • Půjčky i bez ručitele
  • Profesionální přístup
  • Možnost získat půjčku i bez doložení příjmu
  • Pohodlné vyřízení
  • Flexibilní řešení

Jak získat Půjčku od soukromých investorů?

O půjčku od soukromých investorů si můžete zažádat pohodlně z Vašeho domova či kanceláře díky online formuláři, který je pro Vás připraven v sekci Online žádost. Finanční analytici vyhodnotí veškeré došlé žádosti, a pokud bude Vaše žádost o půjčku schválena, budete informováni prostřednictvím SMS zprávy nebo emailu.

Po schválení půjčky projednáte detaily smlouvy s obchodním zástupcem investora na osobní schůzce. Po podepsání smlouvy Vám budou peníze vyplaceny na Váš osobní účet.

Pokud hledáte řešení finančních potíží, které je efektivní, spolehlivé a dostupné, zkuste využít půjčku od soukromých investorů. Vaše finanční situaci s ní můžete ustálit již během několika dní.  Pro více informací nahlédněte přímo na web půjčky od soukromých investorů