Půjčka od Zuno Bank

Chcete jednoduchou půjčku? Zkuste Půjčku od Zuno Bank – zjednodušený bankovní produkt vhodný pro žadatele, kteří mají rádi snadné a přímé řešení. Přečtěte si o ní více v našem dnešním tipu.

Zuno Bank a její Půjčka

Zuno Bank vznikla jako odnož Raiffeisen Bank, která chtěla pro skupinu klientů, kteří se příliš neorientují v bankovnictví, poskytnout jednoduché bankovní produkty s přehlednými cenami. Jedním z produktů je i jednoduše nazvaná Půjčka.

Základní parametry Půjčky od Zuno Bank

Půjčku od Zuno Bank můžete využít na cokoli – bez zprostředkovatelů a ručitelů
• Částka, o kterou můžete žádat, se pohybuje od 10 000 Kč do 500 000 Kč
• Nastavení splátek od 6 až do 72 měsíců
• Pojištění splácení – není povinné, ale můžete jej využít pro pojištění situace, kdy nebudete moci splácet

Jaké jsou výhody?

• Splátkové prázdniny – o co jde? Jedná se o možnost nesplácet. Jeden měsíc v roce – např. před Vánocemi, kdy budete potřebovat více peněz pro osobní využití, nebo kdykoli jindy dle Vašich potřeb nemusíte odeslat svoji splátku.
• Volba data splátky – míváte výplatu až k 20. v měsíci? Byl to pro Vás dosud problém, protože Vaše splátky a ostatní výdaje byly splatné k 15. dni v měsíci? Už to být problém nemusí, protože u Zuno Bank si můžete datum splátek vybrat dle svých požadavků
• Stále stejný úrok – protože chce mít Zuno Bank co nejjednodušší podmínky, nabízí svým klientům stále stejnou výšku úroku. Klient tak nemusí mít strach, že se mu po fixačním období úrok zvýší, přichází však také o případnou možnost snížení.
• Vyřízení Půjčky online – v jednoduchosti je krása – tímto heslem se řídí v Zuno Bank. A proto také připravili pro zájemce jednoduché žádosti o půjčku, které jsou k vyřízení online. Nemusíte stát v dlouhých frontách a přicházet o svůj čas – Půjčku můžete vyřídit doma nebo třeba v zaměstnání.

Jak získat Půjčku od Zuno Bank?

Ten, kdo je již klientem banky, se pouze přihlásí ke svému internetovému bankovnictví a jednoduše vyplní online formulář. Pokud ještě klientem nejste, je potřeba si založit účet.

Půjčka se schvaluje osobě, která je ve věku 18 – 70 let, není uvedena v registrech dlužníků a je zaměstnancem nebo osobou samostatně výdělečně činnou (u OSVČ je spodní hranice pro schválení 21 let), má trvalý pobyt v ČR a Zuno Bance nic nedluží. Velmi důležitou podmínkou je i doložitelný čistý příjem žadatele, který musí být roven minimálně 7 500 Kč.

Po vyplnění online formuláře a doložení příslušných dokumentů (požadavek na dokumenty uvidíte ve svém internetovém bankovnictví, dokumenty můžete nahrát buď online nebo doložit na pobočku banky) Vám přijde potvrzení o schválení. Smlouvu si přečtete online a schválíte ji odesláním SMS zprávy, což nahradí Váš podpis.