MINI půjčka – jak mít peníze včas

Každému se může stát, že jej pár dní před výplatou zastihnou nečekané výdaje. I když se může jednat o relativně malou částku, je třeba ji řešit vhodnou půjčkou. Víte, kterou půjčku si vybrat?

Pokud lidé potřebují rychlou půjčku, obracejí se nejčastěji na nebankovní instituce a soukromé investory, neboť zdlouhavé vyřizování v bance jim tíživou finanční situaci nezachrání.

Jednou z variant tzv. rychlých půjček je i MINI půjčka z nové produktové řady nebankovní společnosti CPE Credits of Private Equity a.s. Tato půjčka se nabízí ve variantách: MINI 5.000 a MINI 10.000. Poskytuje se na jeden měsíc a splátku uhradí zaměstnavatel z Vaší mzdy.

Co je na MINI půjčce výhodné?

  • Rychlé vyřízení půjčky – běžně se půjčka vyřídí v rozmezí 2-3 dnů
  • Časově úsporné online vyřízení – vyplníte online žádost a během 24 hodin se dozvíte, zda byla půjčka schválena či nikoli
  • Flexibilní vyplacení peněz – po potvrzení a kontrole všech potřebných dokumentů mohou být peníze na účet vyplaceny hned druhý den

Kdo může získat MINI půjčku?

Mini půjčka je vhodným řešením finančních potíží pro zaměstnance se stálým příjmem. Bohužel není vhodná pro podnikatele, matky na mateřské dovolené či důchodce.

Jak získat rychle MINI půjčku?

Protože se Mini půjčka od společnosti CPE Credits of Private Equity a.s. řadí do produktové řady rychlých půjček je koncipována tak, aby mohla být vyřízena co nejefektivněji a nejrychleji. Celý proces však můžete ještě urychlit vyplněním online formuláře – žádosti o půjčku na oficiálních internetových stránkách Mini půjčky.

Jakmile se Vaše žádost dostane k rukám finančních expertů, bude jimi vyhodnocena. SMS zprávou budete informováni o případném schválení půjčky. Na Vaši adresu Vám bude poté doručena smluvní dokumentace včetně potvrzení pro zaměstnavatele. Jakmile obdrží společnost všechny dokumenty zpět, budou zkontrolovány.

Pokud bude vše v naprostém pořádku, můžete ještě hned ten den obdržet potřebné peníze na Váš účet. Následné splácení proběhne stržením příslušné splátky z Vaší výplaty, což provede přímo Váš zaměstnavatel.