Snadné půjčky

Toužíte po půjčce, kterou je možné sehnat snadno bez zbytečné administrativy? Máte-li záznam v registru dlužníků, nemůžete-li doložit výši svého příjmu, nebo nemáte nemovitost do zástavy, získat spolehlivou a výhodnou půjčku pro Vás bude nejspíš opravdu obtížné.

Poskytování půjček je záležitostí různých nebankovních i bankovních institucí. Ne každá Vám ovšem je v současné době schopna nabídnout výhodné podmínky. Bankovní instituce jsou sice spolehlivější a mnohdy nabízí výhodnější podmínky, ale jejich kritéria určující, co vše musíte k jejich získání získat, jsou skutečně přísná. Proto nemá často běžný žadatel šanci uspět.

Rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami jsou všeobecně známé. Mezi lidmi se ovšem vyskytují často názory, které jsou neopodstatněné a mnohdy nevypovídají o pravdě. Není vždy pravda, že bankovní půjčky jsou výhodnější a všeobecně lepší. Představme si společně pro ukázku výhody bankovních a nebankovních půjček.

výhody

bankovní půjčky nebankovní půjčky
Spolehlivost a ověřenost provozovatele snadné vyřízení žádosti
Nízké úroky pohodlné vyřízení prostřednictvím internetu
Možnost půjček malých i velkých částek flexibilita
Rychlá výplata peněz

nevýhody

bankovní půjčky nebankovní půjčky
prověřování Vaší platební historie vyšší úročení&
vyřízení trvá dlouhou dobu občasné sankce za prodlení splátky
zdlouhavé prověřování bonity klienta
zkoumání registru dlužníků

Snadné půjčky se díky svým výhodám těší v současnosti velké oblibě mezi méně bonitními klienty. Pomohou řešit finanční nouzi většinou pouze prostřednictvím internetu nebo mobilního telefonu. Není nutné nikam chodit a dokladovat zbytečné množství dokumentů.

Mnoho lidí si pod pojmem nebankovní půjčka představí především nepříjemnou finanční situaci a finanční starosti. Vždy to tak ovšem není. Lidé využívají nebankovních půjček poměrně často a nemusí tak vždy být v těžké situaci. Často jen nemají dostatečný příjem, aby bankovní půjčku získatli, a tak si na auto, na bydlení, vybavení bytu a podobně půjčují u nebankovních společností.

Vyzkoušejte nebankovní instituce i Vy. Například Snadné půjčky jsou prověřeny skutečně spokojenými klienty.

9 komentářů to “Snadné půjčky”
 1. Nadezda Says:

  Touto cestou hledáme půjčku od soukromé osoby která půjčí peníze na směnku,bez poplatků předem i při podpisu smlouvy a zástavy.Zatím jsme neměly štěstí a k tomu nás ještě někteří podvodníci obraly o poplatek.Já 250000kč na koupi domu a dcera 200000kč po rozvodu na nový začátek s dětmi.Jestli se najde slušný člověk který by nám mohl pomoci z téhle situace ozvěte se podvodníci né. Děkujeme.

 2. Lenka Haubertova Says:

  Hledam pujcku bez poplatku děkuji

 3. Tomáš Ochodnický Says:

  také hledám pujčku

 4. Petra Holubová Says:

  snažím se sehnat půjčku na 10 až 15 tisíc..bohužel pracuji na dohodu a tudíž mi žádná banka nepůjčí..měsíční splátka max.1000 Kč. Děkuji

 5. škeříkova jana Says:

  shanim pujcku bez poplatku predem

 6. KATEŘINA Says:

  HLEDÁM NĚKOHO KDO PŮJČÍ BEZ POPLATKU ZATÍM JSEM NARAZILA JEN NA PODVODNÍKY. JSEM MAMINA NA MD DĚKUJI

 7. Lenka Says:

  Hledám nekoho kdo půjčí 200000.- Kč, třeba na směnku nebo smlouvu. Zatím jsem našla jen podvodníky, kteří Vás oberou o poplatky .Mohu splácet 5000.- měsíčně.

 8. Václav Says:

  Dobrý den. Dostal jsem se do špatné finanční situace.. Potřeboval bych půjčit 250000Kč. Nemusí být bankovní, sháním človíčka co mi pomůže. Právnicky necháme ověřit smlouvu a jsem ochoten splácet 10 – 11000 měsíčně, tudíž, jsem ochoten splácet celou svou výplatou.. Mám měs. 13-14000Kč Ale tam se to hýbe, 10-11000 mám určitě, Spěchá, prosím, jen vážně a ne podvodníci…

 9. Petra Žďárská Says:

  Dobrý den, jsem ve špatné finanční situaci. Potřebovala bych půjčit 100 000,-. Bez poplatku předem. Po poskytnutí půjčky poplatek respoktuji.