Kreditní karta od ČSOB

Peníze ihned k dispozici, bezúročné období 55 dní nebo pojištění zakoupených věcí zdarma – to je jen část výhod kreditní karty od Československé obchodní banky. Přečtěte si o kartě více!

ČSOB Kreditní karta

Peníze jsou v dnešní době potřeba vždy a všude. Pokud si potřebujete něco koupit a ještě Vám nepřišla mzda, může se to jevit jako problém. Ne však, pokud jste držitelem kreditní karty. Vlastnictví kreditní karty se proto v dnešní době stává téměř standardem, který si může dovolit prakticky každý a využít ho k lepšímu hospodaření s penězi.

ČSOB banka na tyto potřeby svých klientů také myslí, a proto jim nabízí svoji kreditní kartu. Pořídit si ji můžete ve variantách MasterCard Standard nebo Gold. První zmíněná má úvěrový limit nastaven na 250 000 Kč, druhá má limit 100 000 Kč –  500 000 Kč.

Karta má období 55 dní, během kterého můžete vrátit bance vybranou částku bez navýšení o úroky. Vyčerpanou částku můžete splatit inkasem, vložením hotovosti na účet ČSOB nebo platebním příkazem. Výši splátky a datum splatnosti si můžete zvolit dle Vašich preferencí.

Jaké jsou výhody ČSOB kreditní karty?

  • S kartou můžete platit u obchodníků, platit na internetu (pro bezpečnost platby se používá systém 3D Secure) i vybírat hotovost z bankomatu.
  • Peníze ihned k dispozici
  • Peníze můžete využívat bezúročně až 55 dní
  • Vedení karty zdarma – platí u varianty Standard i Gold
  • Cestovní pojištění zdarma – u karty Gold
  • Záruka na zboží prodloužená o 1 rok
  • Pojištění odcizení, poškození nebo zničení zakoupeného zboží  –  zdarma u karty Gold
  • Možnost okamžité kontroly plateb díky službě ČSOB info 24

Jak kreditní kartu od ČSOB získat?

Kreditní kartu může využívat pouze osoba starší 18 let, takže pokud tuto základní podmínku splňujete, je potřeba ještě doložit dva doklady totožnosti (občanský průkaz + pas nebo řidičský průkaz) a Vaše příjmy.

Pokud Vás zmíněná nabídka zaujala, můžete s žádostí o kartu oslovit přímo ČSOB banku. Odkaz na žádost najdete zde.