Refinancování hypotéky od GE Money Bank

Blíží se konec fixace Vašeho fixačního období? Uvažujete o refinancování Vaší hypotéky, protože Vaše banka nabízí příliš nevýhodné podmínky? Jeden z největších peněžních ústavů českého finančního sektoru nabízí v rámci svých poskytovaných hypoték možnost refinancování. Vyzkoušejte hypotéku od GE Money Bank.

Co znamená pro běžného klienta pojem refinancování a k čemu slouží?

Jedná se o uhrazení stávajícího dluhu novým úvěrem, tedy jestliže klient již má půjčku či hypotéku od jedné banky, pokryje ji hypotékou od banky jiné. Smlouva od banky na první úvěr bývá často sepsána na dobu 20 a více let, ovšem ve většině případů je možné splatit ji předčasně. Kromě splatnosti také klienti volí podle svého uvážení tzv. fixační období úrokové sazby, během kterého je tato sazba neměnná. Na konci této předem určené doby má klient možnost s hypotékou naložit, jak uzná za vhodné. Mezi jeho možnostmi je pokračování ve stávajícím splácení, částečné splácení jinak upravené nebo jednorázové splacení.

V případě, že se klient po svém fixačním období rozhodne pro jednorázové splacení hypotéky, může ji tzv. umořit ze svých prostředků, které naspořil, nebo prostřednictvím hypotéky od jiné banky, která nabízí výhodnější podmínky, čímž přistoupí k refinancování.

Co získáte z nabídky GE Money Bank?

  • – Za zřízení úvěru neplatíte žádné poplatky
  • – Není nutné platit nový odhad nemovitosti, stačí předložit tržní ocenění
  • – Nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmů, splácíte-li svou hypotéku 11 měsíců a déle
  • – Pro nové i stávající klienty platí stejná výše úročení

 

Proč refinancovat hypotéku a změnit tak banku?

Základním kamenem pro rozhodnutí, kterou hypotéku si vybrat a od které banky je vždy výše úročení. Změnou banky a jejího úvěrového produktu lze ale dosáhnout i delší doby splatnosti, protože původní doba splácení mohla být stanovena maximálně na 30 let. Lze tedy momentální výši částky rozložit opět na celých 30 let. Další výhodou refinancování pro žadatele, pro které bylo podmínkou při poskytnutí hypotéky uzavření povinného životní pojištění, tento závazek zrušit.

Více informací naleznete přímo na oficiálních stránkách banky GE Money Bank.