Půjčka na auto

V dnešní uspěchané době je auto nebo jiný dopravní prostředek naprostá nezbytnost. Ať už pro potřebu dojíždění do práce nebo třeba na víkendové nákupy. Automobil je pro většinu lidí naprostá nutnost.

Kde ale vzít potřebnou hotovost v případě, že nám chybí finance na nové auto? Možností je hned několik. Jedním z možných řešení může být leasing. Který můžeme dělit do dalších kategorií. Nebo se můžeme rozhodnout pro bankovní půjčku. A v neposlední řadě je pro nás speciální Půjčka na auto z nebankovního sektoru.

Tato půjčka je zajímavá zejména pro klienty, kteří již mají půjčky nebo jsou například v registru. Být v registru ještě neznamená úplnou blokaci od možnosti půjčit si peníze. V bankovním sektoru je to velký problém a ve většině bank se k vám otočí zády. Proto je zde možnost obrátit se na nebankovní sektor, kde i zápis v registru nemusí byt problém.

Pokud se tedy rozhodnete pro Půjčku na auto, musíte doložit přesnou dokumentaci, která potvrdí koupi auta. Dále musíte splnit několik dalších podmínek. Dobu splatnosti do 84 měsíců. Rok výroby koupeného automobilu musí být 2004 a novější. Váš věk je nad 18 let. Musíte prokázat pravidelný příjem.
Jinak tato půjčky má taky velké výhody. Mezi hlavní patří rychlost vyřízení a schválení. Nejsou zde žádné poplatky předem. Výše této půjčky se nejčastěji pohybuje mezi 30 000- 200 000 Kč. Přičemž RPSN se pohybuje: RPSN je pro počet splátek 84 měs. (23,12%), pro 60 měs. (26,31%), pro 40 měs (30,87%) a pro 25 měs (32,46%), při čerpání půjčky k poslednímu dni v měsíci a splátce k 15 dni v měsíci. U větších a kvalitnějších společností můžeme počítat i s dalšími nadstandartními službami jako třeba s pojištěním proti neschopnosti splácet a podobně.

O půjčku žádejte

zde

Tyto údaje jsou pouze orientační, záleží na každé jednotlivé společnosti, jak si nastaví podmínky.

3 komentářů to “Půjčka na auto”
  1. Jan Marcel Says:

    Žádost o půjčku na automobil 45.000Kč Nedám samostatně všechny peníze dohromady na zakoupení auta.Jsem důchodce aktivně pracujicí. Jan Marcel 14.05.1946 Smetanova 890/3 34815 Planá příjem 17-18000Kč č.t.604335787 jsem v registru a soudním návrhem na vymazání dlužníků z neplatných úkonů. Děkuji za vyřízení a podání zprávy. Jan Marcel

  2. Jiří Says:

    Dobrý den jsem po rozvodu a díky ženy jsem v registru a potřebuji nutně pujčku na dokončení rekonstrukce bytu.

  3. olga Says:

    dobrý den potřebovala bych nutně pujčku na auto banky nám nepujčí pomužete nám olina 39 let 12500 plat mladá boleslav