ČSOB – Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv? Myslíte si, že je to možné? ČSOB banka tvrdí, že rozhodně ano. Krátké shrnutí a představení jejich produktu si můžete přečíst v našem dnešním tipu. Podívejte se s námi na řešení efektivní půjčky od Československé obchodní banky.

Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv – to je úvěr poskytovaný Československou bankou. Jak logicky vyplývá z názvu produktu, závisí účel půjčky pouze na klientovi.  Půjčka na cokoli je dostupná již od 20 000 Kč a maximální částka je 600 000 korun. Dobu splácení si může klient určit dle svých priorit, což samozřejmě v dnešní době nabízí zpravidla každá finanční instituce, přesto je dobré si možnost volby splátek pohlídat. Splácení je možné si navolit na období od 1 roku do 7 let, podle toho bude určena i výše splátky. Úroková míra začíná na 8,9% ročně, což je poměrně výhodné.

Tato varianta půjčky je vhodná pro klienty, kteří mají pravidelný příjem a mohou jej bez problémů doložit. Dalšími podmínkami k založení půjčky je účet vedený nebo nově založený u ČSOB a fakt, že nejste uvedeni v registru dlužníků.

Shrnutí výhod Půjčky na cokoli:

  • Výhodná sazba úroku se pohybuje již od 8,9% ročně
  • Rozložení výše a frekvence splátek je variabilní
  • Nemusíte dokládat, k čemu peníze využijete
  • Půjčku můžete získat bz ručitele
  • Peníze Vám budou ihned odeslány na osobní účet v ČSOB – můžete je mít hned po podpisu smlouvy
  • Půjčku si můžete zároveň pojistit – jsou k dispozici dvě varianty

Kdo a jak může získat Půjčku na cokoli?

Půjčka na cokoliv je určená pro občany České republiky ve věku 18 až 66 let s trvalým pobytem v Česku.

O půjčku si můžete požádat na jakékoli pobočce Československé obchodní banky. Na vyplnění žádosti budete potřebovat platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti – cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list. Jako další doklady budete předkládat potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele nebo jako podnikatel přiznání k dani z příjmu fyzických osob za poslední kalendářní rok, potvrzení o zaplacení daně a prohlášení o bezdlužnosti vůči Finančnímu úřadu a České správě sociálního zabezpečení.

Pokud potřebujete půjčku bezúčelovou, úvěr od ČSOB určitě stojí za zvážení. Bližší informace se samozřejmě dozvíte přímo od banky na telefonu 800 300 300.