Věrnostní kreditní karta ING PF

Spoříte si na penzi s ING pojišťovnou? Chcete každým nákupem přispívat i na svoji budoucnost? Pokud ano, neváhejte a zjistěte více o věrnostní kreditní kartě od ING.

Kreditka ING PF –  parametry

Myslíte na své úspory? Jestli je Vaše odpověď kladná, tak právě na vás zaměřuje ING prezentaci své kreditní karty. A jaká je? Je možné ji využívat stejně jako klasickou kreditní kartu k platbám na internetu, v obchodech a zároveň za každý nákup získávat příspěvek na penzijní pojištění. Myslete i vy na budoucnost a udělejte z každého nákupu výhodnou investici.

Kreditní karta ING PF vznikla ve spolupráci s GE Money Bank.  Podmínky pro užívání karty se řídí dle obchodních podmínek této banky. Úvěrový limit karty je 50 000 Kč bez jakéhokoli dokládání Vašeho příjmu. Pokud byste potřebovali vyšší částku, je možné si zřídit limit až do výše 150 000 Kč – tento však jedině s potvrzením o výši příjmu. Používání karty si můžete zkontrolovat v měsíčním výpisu, který dostanete zdarma.

V čem je výhodná?

Velkou výhodou je především fakt, že si nemusíte otevírat nový účet a můžete využít pouze aktuální službu, kterou u ING máte. Kartu je možné u ING výhodněji pojistit, protože pojišťovnictví je jejich obor (lze zvolit: pojištění schopnosti splácet, pojištění ztráty karty, využití asistenčních služeb, cestovní pojištění). Z každého využití kreditní karty se zákazníkovi odvádí 1% na penzijní připojištění.

Kreditní karty všeobecně mají tu výhodu, že poskytnou peníze ve chvíli, kdy je potřebujete a můžete díky ní využít třeba aktuální velkou slevu. Právě proto mohou kreditní karty dokonce uspořit finance ve vašem rozpočtu. Pokud půjčenou částku vrátíte v určitém termínu (říká se mu bezúročné období), neplatíte dokonce žádné poplatky.

Bezúročné období u kreditní karty ING PF trvá 50 dní. Pokud se toto období přesáhne, počítá se úrok ve výši 1,98 %. Minimální výše částky, kterou je třeba v zúčtovacím období splatit, je 5% z využité částky. Pro usnadnění splácení je samozřejmě možné využít i inkaso.

Jak kartu získat?

Věrnostní karta ING je nabízena všem klientům ING penzijního připojištění, kteří mají českou státní příslušnost.

Pokud máte o kartu zájem, je třeba vyplnit žádost .

Pro schválení žádosti je nezbytné, aby měl žadatel připsán alespoň jeden státní příspěvek. Pokud ING připojištění ještě nemáte nebo chcete osobní přístup, je možné zavolat přímo na linku ING 844 444 480 (Tato linka je modrá, není tedy zdarma a vy zaplatíte cenu místního hovoru).