Půjčka na vybavení domácnosti

Máte vysokou spotřebu elektrické energie? Vaše spotřebiče dosluhují? Potřebujete nové vybavení nemovitostí? Pokud ano, máme pro Vás řešení. Jednou z možností jak lze tento problém řešit je půjčka nebo úvěr na vybavení nemovitosti.

Co vlastně půjčka na vybavení nemovitosti je, co nám může nabídnout a hlavně čím se liší od běžných nebankovních půjček?

Půjčka na vybavení domácnosti je nabízena zejména na bankovních společnostech, které mají široké portfolio půjček a jiných finančních produktů. Pokud chcete žádat o tento typ půjčky, musíte dbát na několik věcí. Nejprve si musíme zvolit výši půjčky a poté společnost, kde si o půjčku zažádáme. Díky široké nabídce na trhu se dají najít velmi zajímavé podmínky.

Tento typ půjčky je určen pro klienty od 18 do 65 let. Jednou z dalších podmínek je trvalý příjem, který musíte dokázat. Splátkový kalendář si můžeme zvolit podle našich možností a také podle půjčované částky, nejvýše však 72 měsíců. Pokud si vybere silnější a stabilní společnost můžeme se pojistit i proti neschopnosti splácet a podobně.

Jednou z velkých výhod je, že se jedná o půjčku bez ručení, i když se žádá o vyšší částky a to až do 500 000 Kč. Přičemž se RPSN pohybuje kolem 10-11%. Záleží však na jednotlivých podmínkách dané společnosti. Tyto údaje se dají považovat za jakýsi průměr na českém trhu. Jelikož se pohybujeme v nebankovním sektoru, rozhodnutí o půjčce máme do několika dní, zpravidla do týdne.

4 komentářů to “Půjčka na vybavení domácnosti”
 1. Radek Petráš Says:

  Chci se zeptat na pujčku.Děkuji.Mob.722816161.

 2. patricia Says:

  Pomůžeme vám zajistit
  úvěr jen 3% úrok
  rychlost kontaktujte nás ještě dnes

 3. vera Says:

  dobry den potrebovala bych pujcit cca 60.ooo kc co proto mohu udelt dekuji vera

 4. Michal T. Says:

  Dobry den, jsem v registru a potreboval bych pujcit 45tisic na vybaveni kuchyne. Kontaktujte me prosim…