Flexikredit

Studentská léta patří sice mezi ta nejkrásnější a zároveň mezi nejvíc finančně nejistá. Nic zadarmo a dopřát si kvalitní školní pomůcky a materiály vždy něco stojí. Ve finančním nedostatku se můžete ocitnout, ani nemrknete. Nic ale není ztraceno, kvalitní finanční zabezpečení si můžete zajistit vhodně zvolenou finanční půjčkou.

Flexikredit – půjčka pro studenty

GE Money Bank myslí i na mladé a proto poskytuje půjčky i pro studenty. Jako formu si zvolila tzv. kontokorent. Jeho smysl je takový, že mladí využívají v bance běžný účet a v případě potřeby si mohou kdykoli peníze vypůjčit tak, že si peníze prostě vyberou z bankomatu nebo na přepážce. Částka, kterou je možné přečerpat, jde nastavit od 2 000 Kč až do 10 000 Kč.  Hlavní výhodou je, že se obejdete bez jakýchkoli žádostí, návštěv banky nebo nutnosti kontaktovat Vašeho bankovního poradce.

Výhody Flexikreditu

  • Půjčku Flexikredit lze zřídit bez ručitele.
  • Úrok se počítá z přečerpané částky
  • Peníze můžete přečerpat přes internet, telefon, v bankomatu nebo na přepážce
  • Úvěr se splácí Vašim vkládáním na účet
  • Povolený limit je automaticky nastaven po schválení a sjednání služby.  Peníze jsou tak pro Vás okamžitě připraveny k dispozici.

Jak správně splácet?

Jednou za 360 dní je potřeba dorovnat půjčenou částku na Vašem kontě. Po dobu jednoho dne je nutné zachovat na účtu kladnou částku ve výši minimálního kreditního zůstatku 500 Kč.

Pokud nestihnete jednou ročně obnovit kladnou částku na Vašem účtu, je banka oprávněna Vám zrušit povolený limit Flexikreditu a debetní zůstatek převést na tzv. Splatný Flexikredit. Pokud dojde k tomuto řešení, GE money Bank Vám oznámí, jak můžete úvěr splatit a informuje Vás o výši až 48 anuitních splátek.

Jak lze půjčku Flexikredit získat?

Produkt Flexikredit od GE Money Bank může získat každý občan České republiky a Slovenské republiky starší 18 let. Jeho trvalé bydliště a kontaktní adresa musí být na území ČR. Žadatel musí obdržet trvalý zdroj příjmů nebo potvrzení o studiu, pokud je student. Samozřejmostí je mít zřízen účet u GE Money Bank a poskytnout kontaktní telefon do zaměstnání nebo školy.