Kreditka na počkání od KB

Chcete novou sedačku, auto či rychlou dovolenou, ale nemáte u sebe dostatek financí? V podobných případech bývá efektivním řešením zřízení výhodné kreditní karty. Nevíte, kterou si z široké škály vybrat? Zkuste se inspirovat našim tipem.

Kreditku už na počkání? Ano!

Rozhodli jste se využít kreditní kartu, ale nebaví Vás čekat, až se vyřídí zbytečná administrativa? Nyní se skýtá možnost využít kreditní kartu takřka ihned! Kreditku tzv. na počkání totiž nabízí Komerční banka. O tuto výhodnou nabídku se zasloužili sami klienti, neboť tato služba vznikla právě na základě vyhodnocení toho, jaké služby si lidé nejvíce přejí.

Má tato služba další výhody?

  • Vydání karty na pobočce není nijak zpoplatněno
  • Možnost čerpání ihned – z příslušného bankomatu.
  • Splátky jsou nastaveny flexibilně
  • Pokud se karta ztratí, proběhne okamžitá blokace
  • Ke kartě je služba Fraud Monitoring, která monitoruje podezřelé transakce
  • Možnost využití bezúročného období a změny PINU v bankomatu

Jak získat kreditní kartu na počkání?

Vše je opravdu jednoduché. Stačí, když zajdete na některou z poboček GE Money Bank. Na pobočce se Vás ujme některý z osobních bankéřů. Žádost je možné poslat také telefonicky nebo vyplnit na internetu, když se ale stavíte na pobočce, můžete kartu obdržet už během této návštěvy.  K využití karty je třeba dosáhnout 18 let věku, mít stálý finanční příjem, doložit Vaše trvalé bydliště a telefon do zaměstnání.  Z kreditních karet je možné využít MoneyCard Gratis, Money Card Plus nebo MoneyCard Gold.

Po podepsání smlouvy získáte kartu na počkání. Tato karta nebude personalizovaná a aktivujete ji přes bankomat. Personalizovaná karta s Vaším jménem Vám přijde do 14 dní poštou.