MojeKarta od KB

Máte rádi změnu? Už Vás nebaví, že všechny platební karty vypadají naprosto stejně? Právě pro Vás je zde možnost využití produktu MojeKarta, který přináší Komerční banka. Každý člověk je jiný a proto by měl mít možnost si svoji kartu personalizovat. Neváhejte a zvolte si na kartu obrázek podle svého vkusu, dejte jí kousek sebe.

Charakteristika produktu MojeKarta:

MojeKarta je určena každému, kdo chce využít možnosti změnit vzhled své karty dle svých vlastních představ. Službu je možné zřídit na kreditních kartách MasterCard a VISA Electron a na debetních kartách: Embosovaná karta VISA, Embosovaná karta MasterCard, Embosovaná  G2 karta, Elektronická karta a Prima karta. Poplatek za zřízení karty se platí ročně a jeho cena se pohybuje od 49 Kč do 99 Kč podle typu karty. Obrázek na kartu si můžete zvolit z přichystané galerie, nebo nahrát svůj vlastní. Váš vlastní obrázek bude zaslán nejdříve na schválení. Zvolený návrh by neměl obsahovat například pasovou fotografii, telefonní číslo nebo válečné motivy.

Hlavní výhody služby MojeKarta:

  • Vy sami si můžete zvolit design platební karty
  • Změna vzhledu karty je možná pohodlně z Vašeho domova pomocí internetové aplikace
  • Je umožněna platba kartou zdarma u obchodníků
  • Změna kódu PIN v kterémkoli bankomatu KB
  • Využití všech výhod debetních karet

Jak můžete získat službu MojeKarta?

Na pobočce Komerční banky nebo od svého bankovního poradce obdržíte speciální kód, pomocí kterého si na internetových stránkách www.mojekarta.cz můžete zdarma vyzkoušet návrh obrázku pro Vaši kartu. Internetová stránka Vám zobrazí náhled na upravenou kartu. Pokud se rozhodnete ihned si službu zřídit, vyplníte Vaše kontaktní údaje do formuláře, který je na této stránce také uveden. Červeně jsou označeny povinné pole, dále je vhodné vyplnit kontaktní údaje jako je kontaktní telefon nebo email. Po odeslání formuláře budete kontaktováni pracovníky Komerční banky. Komerční banku můžete kontaktovat také na bezplatné infolince 800 111 055.