Vodafone kreditní karta

Chcete si zřít kreditní kartu a pátráte po vhodné variantě? Hledáte kreditku, která by Vám přinesla co nejvíce výhod? Jste na správném místě, protože Vám dnes opět přinášíme jeden zajímavý tip na kreditní kartu. Přečtěte si více v krátkém shrnutí.

Vodafone kreditní karta – neobvyklé řešení

Společnost Vodafone před nedávnem spojila své síly s Raiffeisenbank a vytvořili několik bankovních produktů, které jsou poskytovány společně s určitými benefity od společnosti Vodafone. Bankovní služby a služby na volání jsou nejčastěji využívanými službami celkově a toto propojení Vám může přinést několik výhod.

Jaké jsou výhody?

  • Pokud si Vodafone kreditní kartu pořídíte ještě v balíčku PLUS, získáte jeden z „dárků“ od Vodafone (slevu na telefon nebo volání v rámci některých tarifů, více zde.
  • Díky platbám u obchodníků získáte volání zdarma do sítě Vodafone
  • Neustále máte k dispozici peníze  – i  když Vám třeba ještě nepřišla výplata nebo je do ní ještě daleko
  • Vůbec nemusíte platit úroky – pokud částku splatíte do 60 dní
  • Je možná platba inkasem

Jak získat Vodafone kreditní kartu?

Jednoduše si o ni požádáte vyplněním formuláře na specializované pobočce nebo si zavoláte na zákaznickou linku zdarma Jednoduše 800 75 76 77.

Pro zřízení potřebujete pouze věk 18 let, pravidelný příjem a dobrou platební morálku u Vodafone (musíte mít v pořádku platby za telefon).