Nebankovní půjčky na bydlení

Potřebujete získat finance na bydlení? Nemáte zájem o zdlouhavé vyřizování u bankovních společností? Požadovanou částku můžete získat i jinak. Přečtěte si více.

Investice do bydlení je nejdůležitější

Bydlení patří mezi finančně nejnáročnější investice, které během svého života musíme řešit. Bydlení v pronájmu nás sice nenutí k jednorázové investici, ale ve své podstatě se podstatně prodraží. Pořízení vlastního bydlení je oproti tomu investicí daleko výhodnější, nicméně je nutné počítat s nutností dostatečně vysoké částky do začátků.  Jak situaci vyřešit?

Půjčky na bydlení

Pokud nejste bohatý dědic či nadějný podnikatel a potřebujete peníze rychle, je zaručeným způsobem zajištění půjčky nebo hypotéky. Nedůvěřujete bankám nebo nechcete strávit své mládí ve frontách u přepážek? Zkuste nebankovní půjčku na bydlení.

Hypotéka od banky Vám sice nabízí i státní podporu, ale přísné podmínky banky nesplní velká část žadatelů o půjčku na bydlení. Ti se potom obracejí na nebankovní společnosti, které jsou připraveny uspokojit jejich požadavky. Podporu sice čekat nemůžete, nicméně částky až do výše 2 000 000 Kč ano.
Nebankovní půjčky jsou poskytované soukromými investory. Jejich největší výhodou je, že nejsou nijak vázání podmínkami pro schvalování půjček a půjčku Vám povolí často i v případě, když nejsou Vaše příjmy nikterak závratné. Pokud budete žádat o vysokou částku, je třeba počítat s tím, že investor může žádat ručitele nebo majetek do zástavy.

Kde najít výhodnou nebankovní půjčku na bydlení?

Posloužit Vám může některá z webových prezentací nebankovních půjček na bydlení. Podívejte se například na webové stránky: http://alfapujcka.cz/ nebo http://fajnpujcka.eu/. Na obou stránkách objevíte online formulář, pomocí kterého můžete o příslušnou půjčku zažádat a být v kontaktu s investorem, který Vám půjčku bude ochoten poskytnout.