EASY karta

Hledáte vhodnou kreditní kartu? Máme pro Vás tip na jednu od Raiffeisen bank – jmenuje se EASY karta a pro zákazníky přináší řadu zajímavých výhod, mezi kterými je i volba vlastního designu. Přečtěte si více.

Kreditní karta EASY vydávaná bankou Raiffeisen umožňuje klasicky to, co každá jiná karta – platbu za zboží a služby u obchodníků, na internetu nebo výběr hotovosti z bankomatu. Čerpání financí je povoleno opakovaně, každou splátkou se obnovuje původní limit na Vaší kartě. Minimální výše úvěrového limitu je 10 000 Kč, maximální hodnota nepřesáhne 100 000 Kč.

Při používání karty můžete využít bezúročného období 45 dní, kdy se při vrácení v tomto termínu nezapočítává žádný úrok. Při překročení bezúročného období je úrok pro bezhotovostní platbu 25,08 % a pro platbu v hotovosti 30,00 %.

Výhody EASY karty

  • Žádný poplatek pro vedení karty
  • Možnost výběru vzhledu karty – k dispozici jsou dva designy
  • Možnost volby pojištění karty – pojištění zneužití, ztráty karty nebo cestovní pojištění
  • Pro držitele karty zdarma členství v klubu Sphere Card
  • Zdarma výpis pohybů na kartě
  • Možnost volby splátek

Jak získat EASY kreditní kartu?

Je Vám minimálně 21 let, máte pravidelný měsíční příjem alespoň 12 000 Kč a můžete potvrdit svůj příjem dokladem, pak nic nebrání tomu, aby Raiffeisen banka poskytla tuto kreditní kartu i Vám.

Pokud chcete konkrétní informace od banky, můžete zavolat na telefonní linku pro zákazníky 800 900 900 nebo se zastavit přímo v některé z  poboček banky.