Chytrá karta

Chytrá karta je platební karta vydaná Českou spořitelnou, která nabízí garanci nejvýhodnější ceny a možnost uzpůsobení nastavení dle preferencí majitele karty. Navíc je pojištěná proti krádeži.

Chytrá platební karta

Chytrá karta od České spořitelny nabízí využití hned několika způsoby: k nákupům u obchodníků v kamenných obchodech nebo přes internet či výběrům v bankomatech nebo přímo v České spořitelně. Výše úvěru činí 30 000 Kč a pro studenty 10 000 Kč.

Možností je celá řada, přesto zůstává nákup v klasickém obchodě velkou výhodou. Proč? Chytrá karta své jméno totiž nenosí nadarmo a nabízí garanci nejnižší ceny.

Garance nejnižší ceny – jak funguje?

Pokud si zakoupíte výrobek a do 10 dnů zjistíte a nahlásíte, že v jiném obchodě je v nabídce stejný výrobek za nižší cenu, vyplatí vám Česká spořitelna rozdíl mezi těmito cenami. Minimální rozdíl mezi těmito cenami musí být 300 Kč. Maximální je stanoven na 30 000 Kč, přičemž za 1 rok může být rozdíl v této maximální výši vyplacen pouze 3x.

Jaké další výhody karta nabízí?

Zdarma: ochranu vašeho nákupu při krádeži, nastavení karty, výběr vzhledu karty,
Možnost využití: prodloužené záruky na zboží, využití slevového programu Sphere, splátkových prázdnin, SMS pro kontrolu zůstatku na kartě, využití služby cash back na některých prodejnách, odměnu do penzijního fondu České spořitelny.

Jak chytře získat Chytrou kartu?

Kartu je možné získat online, telefonicky na čísle 800 207 207 nebo osobně na některé z mnoha poboček České spořitelně. Karta je určena pro každého, komu je více než 18 let a má čistý výdělek minimálně 8 000 Kč měsíčně.