LBBW kreditní karta

Máte nepravidelné příjmy a chcete využívat výhod kreditní karty? LBBW Bank nabízí kreditní kartu s možností bezplatného využívání na celém světě. Přečtěte si více v dnešním tipu.

Kreditka od LBBW Bank

Kreditní karta vydávaná komerční bankou Landesbank Baden-Württemberg nabízí možnost opakovaného bezúročného čerpání úvěru až do výše limitu, který je k příslušné kartě přidělen. I Vy můžete mít k dispozici příslušnou finanční částku v době potřeby a navíc bez úroku.
Opakovaný kreditní limit karty se pohybuje až do výše 150 000 Kč a k jeho využití není nutné zakládání běžného účtu. K jednomu úvěrovému účtu je možné získat až 3 kreditní karty. Výhodný je i úrok 1,54 % nebo možnost volby cenově výhodné varianty pojištění karty. Za kartu můžete ušetřit ještě samotnými platbami – pokud provedete transakce kartou za minimálně 12 tisíc Kč během prvních dvou měsíců využívání karty.
S kreditní kartou od LBBW Bank můžete využívat bezhotovostní placení, vybírání z bankomatu nebo na přepážkách bankovních institucí nepřetržitě nejen v ČR, ale i po celém světě. O pohybech na Vašem úvěrovém účtu se dozvíte z výpisu účtu, který Vám bude odesílán zdarma. Bezpečnost placení ohlídá i moderní čipová technologie.

7 hlavních výhod kreditní karty LBBW

1. Peníze okamžitě k dispozici – opakovaný limit až do výše 150 000 Kč
2. Výpis účtu zdarma
3. Kreditní karta i bez zřízení účtu
4. Platby v obchodech po celém světě
5. Výběry hotovosti v bankomatech a bankách po celém světě
6. K jednomu účtu až 3 karty pro Vás a Vaši rodinu
7. Úrok 1,54 %

Získejte kreditní katru od LBBW i Vy!

Kreditní kartu od LBBW může získat snadno každý, starší věku 18 let s minimálním příjmem 10 000 Kč a stabilním zaměstnáním, trvajícím alespoň 3 měsíce.
A co je potřeba udělat? Nejdříve začněte vyplněním žádosti. Domluvte si schůzku v bance přes tento odkaz a s vyplněním Vám bude nápomocný pracovník v bance. Pokud máte raději osobnější kontakt, můžete do zákaznického centra přímo zavolat na zákaznickou linku 800 700 800.