Era kreditka

Chcete si koupit výhodně zlevněný nábytek do bytu nebo dovolenou „last minute“, ale ještě jste nedostali výplatu? Řešením se pro Vás může stát zřízení kreditní karty, která Vám na určité období poskytne peníze dokonce bezúročně. Při výběru karty se můžete inspirovat našim dnešním tipem.

Era kreditka

Kreditka neboli kreditní karta je druh platební karty, na které je k dispozici automaticky obnovovaný úvěr. Držitel kreditní karty si tak pravidelně půjčuje peníze od banky. Pokud dodrží určitý bankou stanovený limit, může čerpat částku i bezúročně.

Era kreditka je půjčka poskytovaná Poštovní spořitelnou. Novinkou poskytovanou od banky je pojištění všech zakoupených produktů a prodloužená záruka zakoupeného zboží. Pojištění se vztahuje na domácí spotřebiče, elektroniku, nářadí a potřeby pro kutily, oblečení, obuv, kabelky a notebooky. Prodlouženou záruku máte zajištěnu u domácích spotřebičů, elektroniky, nářadí a potřeb pro kutily.

Výhody pro držitele Era kreditky

  • Zřízení, vydání a první rok užívání a správy kreditní karty Era je zdarma.
  • Bezúročné období, na které si můžete půjčit peníze „zdarma“ je až 55 dnů.
  • Možnost platit v kamenných i internetových obchodech.
  • S Era kreditkou budete mít speciální slevu při nákupu v síti Čepro EuroOil – pohonné hmoty za 0,40 Kč/l.
  • Pokud si s Era kreditkou založíte i běžný účet, můžete získat limit až 15 000 Kč a navíc bez zbytečných formalit.
  • Bezpečnost karty zajistí speciální čip v Era kartě.

Zvolit si můžete ze dvou variant karty. Je pro Vás k dispozici embosovanáneembosovaná. Embosovaná karta je platební kartou, na níž máte Vaše údaje (jméno, číslo karty apod.) plasticky vyraženy. Pokud se na ni podíváte, písmo z ní jakoby „vystupuje“. Tento typ karty přináší držiteli širší uplatnění. Je možné platit i online transakce nebo pomocí mechanické čtečky karet imprinteru, tzv. žehličky. Embosovanou Era kreditku Poštovní spořitelny pořídíte s úvěrovým limitem až do 250 000 Kč.

Neembosovaná karta je hladká a personalizační údaje jsou na kreditce pouze vytištěny. Je omezeno využití karty. Nejde platit online. Při cestě do zahraničí se vyplatí karta embosovaná, neboť tam imprinter využívají častěji. Na neembosované kartě můžete získat úvěr do 50 000 Kč. Při splácení je potřeba dát si pozor na minimální měsíční částku, kterou je potřeba splatit. Je to 5% z vyčerpané výše (minimum je 500 Kč).

Na webových stránkách Era kreditní karty jsme pro Vás našli reprezentativní příklad využití kreditní karty. Podívejte se s námi.

Celková výše úvěru 20 000 Kč
Doba trvání 12 měsíců
Úroková sazba 20,9% p.a.
RPSN 23,37%
Výše jednotlivých měsíčních splátek 1 860 Kč
Celková částka splatná klientem 22 309 Kč
Poplatky spojené s úvěrem 250 Kč (až druhý rok)

 

Jak ji získat?

Pokud chcete využít výhod Era kreditní karty, je to celkem jednoduché. Vše co musíte udělat je potvrdit Vás věk (minimálně 18 let), doložit dva doklady o totožnosti (občanský a řidičský průkaz nebo pas) a doložit výši Vašeho příjmu. Pokud máte osobní účet na Osobním účtu Era, Era online či u ČSOB a minimálně 3 měsíce Vám tam zaměstnavatel posílá mzdu, nic dokládat nemusíte.

Pokud máte vše potřebné k dispozici, stačí se zastavit na pobočce a sjednat si osobní schůzku s poradcem. Učinit tak můžete pohodlně i pomocí odkazu, který jsme pro Vás připravili zde.