Motorka na splátky od GE

Chybí Vám finanční prostředky, ale i přesto toužíte po nové motorce? GE Money poskytuje zajímavý produkt ve formě půjčky na motorku s názvem motoCREDIT, díky kterému můžete již během krátké doby zakoupit nový či starší motocykl. Financujte nákup motocyklu snadno a rychle.

Jak probíhá celý proces? Uvidíte, že rychle a snadno!

Prodejce na základě vašich požadavků zpracuje nabídku půjčky, podle které si sami zvolíte výši měsíčních splátek v závislosti na délce trvání úvěru. Důležité je, že výše pravidelných splátek se nemění. Nečeká Vás žádné „papírování“ navíc. Obdržíte rozhodnutí o uzavření smlouvy. Bude-li smlouva podepsána, část kupní ceny motocyklu uhradíte. V tomto okamžiku se motocykl stává Vaším majetkem a můžete s ním ihned odjet.

Podmínky pro získání úvěru motoCREDIT

Nabídka je směřována občanům ČR, kteří zde mají zároveň trvalý pobyt, také podnikatelům či firmám, dále i příslušníkům s povolením k trvalému pobytu na území ČR.

Zájemce o úvěr motoCREDIT musí splňovat několik podmínek:

  • Věkovou hranici – minimální věk 18 let
  • Žadatel nesmí být zaměstnancem ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě
  • Je-li žadatel cizím státním příslušníkem a zároveň podnikatelem, musí být doba podnikání delší než půl roku
  • Po dobu trvání úvěrové smlouvy bude technický průkaz motocyklu uložen v GE Money Auto

Podmínky získání úvěru na motocykl se nepatrně liší v závislosti na stáří. V případě koupi nového motocyklu se výše úvěru pohybuje od 22 000 do 400 000 Kč. Splatnost úvěru motoCREDIT se v tomto případě pohybuje od 6 do 48 měsíců. Jedná-li se o ojetý motocykl, jehož stáří je maximálně 6 let, výše úvěru se pohybuje také od 22 000 Kč, horní hranice úvěru je ale snížena na 300 000 Kč. Délka splácení zůstává stejná, tedy od 6 do 48 měsíců. Úvěr je poskytován až ve výši 80 % z ceny motocyklu.

Pro získání úvěru motoCREDIT je nezbytné doložit několik dokladů. Liší se jejich počet a obsah, a to podle toho, zda se jedná o fyzické či podnikatelské subjekty. Zatímco podnikatelům stačí občanský průkaz a živnostenský list, fyzické osoby musí doložit občanský průkaz a řidičský průkaz se skupinou, která je opravňuje k využívání daného motocyklu. GE Money si také vyhrazuje právo, které umožňuje ověření bonity žadatele. Jedná se tedy o vyžadování některých dalších dokladů, kterými jsou například:

  • SIPO, vyúčtování za telefon, vyúčtování za dodávky plynu, elektřiny atd.
  • Platby nájemného, televize a podobných poplatků
  • Výplatní páska doložená za dobu posledních tří měsíců
  • Potvrzení o příjmu, které musí být maximálně měsíc staré
  • Doložení daňového přiznání, samozřejmě za poslední účetní obdobní

Jak žádat o motoCREDIT?

Přímo na webu GE Money bank je možné nalézt telefonní číslo, na které můžete volat v případě zájmu o úvěr na motocykl. Nechcete-li volat sami, můžete také využít možnosti zanechat na webu www.gemoney.cz svůj kontakt a telefonní poradce banky Vás již bude kontaktovat. Tato služba je zdarma. Úvěr je poskytován GE Money Auto, s. r. o.