Půjčky poskytované soukromými osobami

Neuspěli jste již několikrát s žádostí o půjčku u Vaší banky a hledáte jiné řešení? Připravili jsme pro Vás tip na výhodnou půjčku poskytovanou soukromými osobami. Přečtěte si bližší informace a zjistěte, jaké má výhody.

Půjčka od soukromých osob je nebankovní varianta půjčky. Nebankovní půjčky jsou na rozdíl od bank poskytovány více investory, kteří jsou soukromí a nemají tak svázané ruce při poskytování půjček. Půjčka od soukromých osob se dá také všeobecně označit za výrazně dostupnější než bankovní produkty. Každý den je schváleno až 90% ze všech došlých žádostí o poskytnutí půjčky.

Soukromí investoři nejsou vázáni přísnými podmínkami některých bank, a proto mohou poskytnout půjčky dle svého uvážení. Podmínky, které nabízí při uzavření smlouvy, patří mezi nejvýhodnější na finančním trhu. Mnoho klientů oceňuje zejména to, že většina soukromých investorů nenahlíží do registru dlužníků.

Jaké výhody přináší půjčky od soukromých osob?

  • Urychlené vyřízení půjčky díky formuláři, který můžete odeslat online
  • Půjčit si můžete částky od tisíců až po miliony
  • Půjčky mají výhodné úroky a také splátky jsou nastaveny optimálně
  • Možnost využít půjčky i bez spolužadatele nebo nemovitosti do zástavy
  • Půjčka se dá i předčasně splatit a často nemusíte platit další poplatky
  • Většina investorů nevyžaduje doložení potvrzení o výši příjmu

Nemůžete doložit svůj příjem? Nevadí!

Jste podnikatel, student, důchodce nebo matka na mateřské dovolené a máte nízký příjem nebo jej nemůžete nijak potvrdit a většina bank Vám půjčku odmítá poskytnout díky nedostatečné bonitě? Nevěšte hlavu, s půjčkou od soukromých investorů máte šanci zajistit si dostatek finančních prostředků i Vy. Soukromí investoři, poskytující tuto půjčku jsou seznámeni s tím, jak je v dnešní době snadné se ocitnout v registru dlužníků a že registry nejsou tak spolehlivé, jak se předpokládá. Proto jsou ve většině případů ochotni poskytnout půjčku i klientům, jejichž jméno v registru dlužníků figuruje.

Jak získat půjčku od soukromých osob?

Jak jsme již uvedli, půjčka od soukromých osob má tu výhodu, že ji můžete zřídit pohodlně z vašeho domova či kanceláře. Pokud navštívíte webové stránky půjčky od soukromých osob, najdete zde pro vaši žádost o půjčku.

Formulář je třeba pravdivě vyplnit a odeslat. Před odesláním můžete zvážit, jaké splátky jsou pro Vás nejvýhodnější pomocí tabulky, která je na stránkách také uvedena.

Pro lepší představu jsme pro Vás převzali ze stránek i tabulku, kde je uveden příklad jednoho z investorů. Byl vytvořen pro určitého klienta. Konečné nastavení Vaší půjčky bude záležet na investorovi, který Vám bude přidělen.

Výše úvěru 1 000 000 Kč
Doba trvání 20 let
Roční úroková sazba 4 %
RPSN 4,1 %
Výše jednotlivých měsíčních splátek 6 200 Kč
Poplatky spojené s úvěrem 0 Kč
Celková částka splatná spotřebitelem 1 424 778 Kč

 

Pokud bude Vaše žádost o půjčku od soukromých osob schválena, budete včas informováni. Finanční analytik Vám vybere soukromého investora s nabídkou optimální Vašim požadavkům a Vašemu profilu klienta. Ozve se Vám obchodní zástupce a na osobní schůzce představí smlouvu.

Vcelku jednoduché, nemyslíte? Pokud chcete zjistit více informací nebo rovnou odeslat žádost, vše potřebné najdete přímo na stránkách půjčky od soukromých osob . Zvolte si i Vy tu nejjednodušší cestu k penězům.