Úvěr pro studenty

Studujete a chcete mít kontrolu svých financí? Chcete mít stále k dispozici peníze a nemuset se spoléhat na příspěvky od rodičů? Tím pravým řešením pro Vás bude zřízení studentského úvěru. My Vám dnes přinášíme tip o zajímavém řešení pro studenty z Komerční banky.

Seznamte se. Úvěr Gaudeamus od komerční banky.

Úvěr Gaudeamus je buď účelový nebo bezúčelový úvěr od Komerční banky. Částka, kterou je možno využít se pohybuje ve výši od 20 000 Kč do 600 000 Kč. Čerpat je možné buď jednorázově, nebo postupně. Student vysoké školy nebo vyšší odborné školy, který úvěr využívá, může Gaudeamus použít na cokoliv, ostatní studenti pouze na úhradu školného.

Splácení je možné jedině z účtu u KB. Je možné zřídit speciální účet Gaudeamus, který je určen studentům. Maximální doba splatnosti je deset let. Pokud chce student odložit splácení až po dokončení studia, je to také možné, ale je zde nastavena horní hranice úvěru na 150 000 Kč. Pokud nemá žadatel vlastní příjem, je potřeba jištění například ručitelem, stavebním spořením u Modré Pyramidy stavební spořitelny nebo vkladem u KB.

5 zajímavých výhod úvěru Gaudeamus

1. Možnost financování školného nebo dalších výdajů spojených se studiem
2. Sjednání úvěru je zdarma
3. Nízká úroková sazba, přizpůsobená studentům
4. Možnost odkladu splátek u vybraných forem studia
5. Úvěr je možný částečně nebo úplně splatit bez sankcí

Jak získat úvěr Gaudeamus?

Úvěr Gaudeamus je určen výhradně pro osobní a nepodnikatelské potřeby studenta (školné, pomůcky k výuce, notebook, platba ubytování). Pokud tedy chcete úvěr získat, musíte být studentem vysoké školy, vyšší odborné školy nebo střední školy (u tohoto typu platí i studium v zahraničí). Pokud podmínky splňujete, stačí si zavolat na bezplatnou linku KB 800 111 055 nebo se osobně zastavit na pobočce a domluvit si schůzku.