Získejte půjčku i na mateřské dovolené

Čekáte přírůstek do Vaší rodiny? Nový malý člen rodiny je zajisté šťastnou událostí, musíme však přiznat, že často i značně finančně náročnou, neboť novorozenec potřebuje zajistit nejrůznější specifické potřeby. Kočárek, postýlka, oblečení či plenky jsou jen malým výčtem nových věcí, které budou potřeba koupit.

Co však dělat, pokud se v této náročné situaci porouchá auto, rozpadne střecha nebo rozbije televize? Pokud nemáte rodinu nebo partnera, který by svým příjmem mohl výdaje pokrýt, nezbývá než se obrátit s žádostí o půjčku na některou instituci.  Protože však rodič, který zůstane s dítětem na rodičovské dovolené, žádným vysokým příjmem ve většině případů disponovat nebude, je jen mál pravděpodobné, že by dostal půjčku od banky. Většina bank má velice přísné podmínky při schvalování úvěrů a předložení výše příjmů a potvrzení ze zaměstnání je převážně tou nejdůležitější podmínkou.

Naštěstí se nabízí i další řečení v podobě možnosti využití nebankovní půjčky od soukromého investora. Půjčky na mateřské dovolené nabízí soukromí investoři často bezúčelně a bez nutnosti dokládat výši příjmu, což je pro mnoho žadatelů velkou výhodou.

Jak získat půjčku na mateřské dovolené?

I u půjčky na mateřské dovolené probíhá vše stejně, jako u klasické nebankovní půjčky. Vše začíná vyplněním žádosti přes elektronický online formulář na internetu či případně telefonicky. Některé společnosti mohou vyžadovat na oplátku za vyplacení půjčky rizikovému klientovi ručitele, zástavu nemovitosti nebo vyšší úrok. Také je možné, že budete muset v některých případech prokázat bonitu Vašeho manžela/Vaší manželky.

Jakmile však budou splněny příslušné podmínky soukromého investora, může být půjčka schválena a peníze vyplaceny.

A kam se můžete s žádostí obrátit? Zajímavou prezentaci půjčky nabízí například: Půjčka bez příjmů nebo Nebankovní půjčky.