Úvěr od Buřinky

Jednoduché a transparentní úvěry chce stále více klientů a jejich přání plní i mnoho bank. Nově se k nim zařadila i Česká spořitelna se svým „Úvěrem od Buřinky“.

Nový Úvěr od Buřinky začala Česká spořitelna nabízet svým klientům od konce července 2012. Jak uvádí zaměstnanci České spořitelny, jedná se o komfortně zjednodušený produkt, který by měl klientovi zpříjemnit a zrychlit celé zpracování úvěru.

Co nabízí Úvěr od Buřinky?

Potřebujete peníze na novou kuchyni, okna či zateplení bytu? Ať už se jedná o větší či menší výdaje v domácnosti, můžete na to Úvěr od Buřinky využít. Bez zástavy nemovitosti můžete od České spořitelny využít úvěr až do 800 000 Kč (bez podpisu manžela či manželky se jedná o částku do 300 000 Kč)

Úvěr od Buřinky nabízí také:

  • Rychlé vyřízení Vašeho úvěru
  • Poplatek za vyřízení úvěru je 1% z výše úvěru (minimálně však 1000 Kč) – za vedení účtu měsíčně si Česká spořitelna účtuje 59 Kč
  • Úrokovou sazbu: 6,35%
  • Doba splatnosti úvěru až 18 let
  • Možnost odečtení úroků z daňového základu klienta + možnost sjednání výhodného úvěrového pojištění
  • Čerpání úvěru: Buď expresně – peníze ihned + faktury a účtenky je potřeba doložit až do jednoho roku nebo oproti účelovým dokladům – proplacení již zaplacených účtenek a faktur či platba přímo Vašemu dodavateli
  • Uzavření úvěru během jedné návštěvy banky
  • Automatické uzavření smlouvy o stavebním spoření spolu s vyřízením úvěru – vedení smlouvy zdarma

Jak získat Úvěr od Buřinky?

Chcete získat úvěr pouze do 300 000 Kč, jste zaměstnanec a máte účet u České spořitelny? Pak jste zvolili v podstatě nejsnazší cestu k získání úvěru. K získání úvěru Vám postačí Váš průkaz totožnosti, neboť Vaše pravidelné příjmy si může Česká spořitelna ověřit ve Vašem výpisu z účtu.

Pokud žádáte o úvěr do 300 000 Kč a nemáte účet vedený u České spořitelny, postačí Vám doložení potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Jestliže podnikáte, je třeba ke každé žádosti o úvěr doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období.

Při žádosti o úvěr nad 300 000 Kč musí zaměstnanec kromě potvrzení své totožnosti doložit dvě potvrzení svých příjmů (jedno za minulý měsíc a z období před 6 měsíci).

Se svojí žádostí o poskytnutí úvěru je třeba se obrátit na některou z  poboček České spořitelny nebo se informovat přímo na informační lince ČS – 800 207 207.