UniCredit Bank hypotéka

Chcete konečně bydlet ve svém, ale scházejí Vám peníze? V podobné situaci se v životě ocitne snad každý, řešením může být hypotéka od jedné z mnoha bank, které v České republice tuto službu poskytují. Jednou z nich je například UniCredit Bank, proberme si nyní možnosti hypoték této banky.

UniCredit Bank dává svým klientům vybrat hned z několika různých hypoték – hypotéka na bydlení, na jiný účel než bydlení, hypotéka na cokoliv a tzv. převratná hypotéka. Každá z nich má své výhody i svoje negativa, nemá smysl si je zde detailně popisovat všechny, zaměřme se tedy alespoň pro ilustraci například na převratnou hypotéku UniCredit Bank.

I převratná hypotéka Vám dává možnost výběru mezi několika variantami, jsou to Individual hypotéka šitá na míru, hypotéka Plus bez vstupního a měsíčního poplatku, převratná hypotéka na jiný účel než bydlení a převratná hypotéka na cokoliv. Podmínky získání těchto půjček na bydlení jsou stejné pro všechny – příjem nad 15 000Kč, předložení požadované dokumentace a zástava nemovitosti.

Výhody převratné hypotéky Individual

•   doba splatnosti až 30 let
•   banka Vám půjčí až 100 % hodnoty zastavené nemovitosti
•   možnost mimořádné splátky 4x ročně
•   možnost přechodu na fixní úrokovou sazbu
•   ochrana před nečekanými událostmi

UniCredit Bank nabízí v oblasti hypoték skutečně mnoho a je na každém, co si z široké nabídky vybere. Pro správné rozhodnutí pro vhodnou hypotéku, která Vám bude co nejvíce vyhovovat doporučujeme prostudovat si všechny možnosti hypoték na stránce:
http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/uvery/hypotecni-uvery.html