Stále více lidí u nás využívá zpětný leasing

Potřebujete finanční injekci rychle a spolehlivě? Nechce se vám prokazovat bance, na co peníze chcete nebo kolik si vyděláváte? Právě vás by mohl zaujmout tzv. zpětný leasing.

Zpětný leasing – ochrání před exekutorem

Pokud potřebujete peníze rychle, je velmi zajímavou možností získání financí právě zpětný leasing. Jaký je jeho princip? Zpětný leasing je založený na odkupu věcí, které jsou majetkem žadatele (nejčastěji se jedná o nemovitost, mohou to být ale i automobily nebo různé stroje). Leasingová společnost poskytne klientovi za danou věc finanční částku a věc mu pronajme jako u klasického leasingu.

Jaké výhody přináší zpětný leasing žadateli?

  • Rychlá výplata peněz
  • Věc, kterou budete mít vedenou na leasing, můžete dále užívat – po splacení leasingu bude opět ve vašem vlastnictví
  • Peníze i bez nahlížení do registru dlužníků

Zajímavá nabídka na trhu? Progress leasing

Využití zpětného leasingu na českém finančním trhu nabízí jako přední poskytovatel například společnost PROGRESS leasing. V nabídce služeb má společnost PROGRESS LEASING zpětný leasing nemovitostí, zpětný leasing strojů a samozřejmě zpětný leasing automobilů. Kromě finančních služeb můžete počítat také s pomocí se shromážděním potřebných dokladů, případným posouzením nemovitosti i vyřešením problémů týkajících se exekuce nebo dražby.

Přínos zpětného leasingu pro klienta je zejména v jedinečném a dá se říct „elegantním“ řešení finančních problémů. Nepřidělá vám žádné starosti. Svůj dům, auto nebo stroj můžete bez problémů využívat a současně splácet poskytnutou částku.

Máte zájem o zpětný leasing?

Zaujala vás možnost využití zpětného leasingu a chcete vědět, kde je třeba začít? Zpětný leasing můžete získat už během několika hodin. Zkuste vyplnit například tento formulář a budete kontaktováni pracovníkem, který s vámi probere všechny možnosti.