Perfektní půjčka od KB

Zaskočily Vás nečekané výdaje a potřebujete rychlou půjčku? Nenaleťte podvodníkům a raději se svěřte do rukou seriózní banky s mnohaletou tradicí. Vyzkoušejte Perfektní půjčku Komerční banky –  je výhodná, bezpečná a získat ji můžete do 24 hodin!

Komerční banka je jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších bank, které v České republice působí. Nabízí pestrou paletu finančních produktů a svým klientům poskytuje služby v té nejvyšší kvalitě. Zákazníci se mohou spolehnout, že se jim dostane osobního přístupu a zaměstnanci banky s nimi individuálně vyřeší jakoukoliv situaci. Z půjček Komerční banky nás zaujala Perfektní půjčka, kterou Vám teď jako dobrý tip na rychlé získání peněz představíme.

Charakteristika Perfektní půjčky

Perfektní půjčku mohou získat občané České republiky i cizinci s trvalým pobytem. V případě občanů zemí EU pak stačí i přechodný pobyt. Půjčit si můžete hotovostně nebo bezhotovostně 30 000 – 600 000Kč. Úroková sazba činí 15,9 % p.a. pro všechny splatnosti a maximální doba, kdy je potřeba půjčku splatit, je šest let. Nabídka pak platí pouze pro půjčky na osobní potřeby, pro podnikatelské potřeby si ji vzít nemůžete.

Výhody Perfektní půjčky

  • U Perfektní půjčky neplatíte žádné poplatky.
  • Ihned se dozvíte, jestli Perfektní půjčku můžete získat.
  • Perfektní půjčku můžete mít i bez zajištění.
  • Předčasné splaceníPerfektní půjčky je zcela bez poplatků.
  • Perfektní půjčce můžete získat pojištění proti neschopnosti splácet zdarma
  • Pokud máte u Komerční bankypředschválený úvěrový limit, můžete si Perfektní půjčku zřídit online přes internetové bankovnictví.
  • S předschváleným úvěrovým limitem Perfektní půjčku získáte do 24 hodin.

Jak získat perfektní půjčku

Pokud Vás Perfektní půjčka zaujala a chcete ji využít, je třeba kontaktovat Komerční banku. Pokud jste jejím klientem, stačí zavolat svému bankovnímu poradci a on už se o vše potřebné postará. Pokud navíc máte předschválený limit, můžete celou Perfektní půjčku vyřídit do 24 hodin a potřebné peníze tak získat opravdu rychle. Jestliže klientem Komerční banky nejste, ale Perfektní půjčku byste chtěli, zavolejte na infolinku na telefonní číslo 800 521 521. Operátor Vám následně řekne vše potřebné a celým procesem žádosti o Perfektní půjčku Vás provede. Nemusíte se bát, že hovor s operátorem zatíží Vaši kapsu, infolinka Komerční banky je zcela zdarma.

 

Co je třeba mít na paměti

Až budete Perfektní půjčku vyřizovat, do banky si rovnou přineste dva doklady totožnosti (občanský průkaz a například řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list a podobně) a potvrzení o výši příjmu. Pokud jste zaměstnancem, stačí přinést potvrzení zaměstnavateli, který potvrdí, že jste u něj zaměstnán, v jakém pracovním poměru, jaký je Váš příjem, a jestli z něj jsou prováděny jakékoliv srážky. Tyto údaje si banka ověřuje, proto se ujistěte, že jsou aktuální a bez chyb. Formulář pro potvrzení o výši příjmu si můžete stáhnout rovnou ze stránek Komerční banky. Pokud nejste zaměstnanec, ale podnikáte, při žádání o Perfektní půjčkumusíte doložit své daňové přiznání za poslední zdaňovací období i s dokladem o zaplacení daně.

 

Čím Perfektní půjčka zaujme

Perfektní půjčka má mnoho výhod, nejdůležitější je bezesporu její bezpečnost a možnost získat Perfektní půjčku již do 24 hodin. Další příjemný fakt je to, že si den, který budete platit měsíční splátku, určíte sami, takže se Vám nestane, že by Vám Komerční banka určila den těsně před výplatou a Vy pak někdy mohli mít problém se splátkou, když peníze ke konci měsícenáhodou nevyjdou. Kladem je samozřejmě i to, že si splátkový kalendář můžete rozvrhnout velmi flexibilně a pro splácení úvěru si vybrat optimálně dlouhou dobu. Pokud budete chtít půjčku splatit předčasně, žádný problém – Perfektní půjčka Komerční banky umožňuje předčasné splacení bez poplatku.