Nebojte se nečekaných výdajů

Těžko zažijete lepší pocit, než když vše funguje tak, jak má. Ale pak to přijde. Při praní se zasekne pračka takovým způsobem, že ji můžete leda tak vzít do sběrného dvora. Do toho se pokazí spojka na autě, a když už si říkáte, že hůř už být nemůže, sousedka vám vytopí byt a zničí úplně novou televizi. I když na účtu nemáte statisíce, nezoufejte si.

Občanku a řidičský průkaz s sebou, prosím!

Co teď? Prádlo se sice samo nevypere ani s pračkou, ale bez ní to jde ještě hůř. Auto vám zadarmo nikdo neopraví. A lépe se kouká na televizi zapnutou než rozbitou.

V tu chvíli je nejdůležitější uklidnit se a pomalu začít počítat, kolik peněz by situaci dokázalo vyřešit. Až budete mít odhad, připravte si dva doklady totožnosti a telefon. Pak se věci dají do pohybu…

Zavřete oči, řešení přichází

Hotovostní půjčka od společnosti Home Credit vás ušetří přemýšlení, zda nechat dříve opravit pračku, auto nebo koupit televizi. Jeden telefonát, při kterém dvěma výše zmíněnými doklady prokážete svou identitu, vyřeší briskně všechny problémy najednou.

Navíc se jedná o půjčku bezúčelovou, nemusíte proto vůbec zmiňovat, k čemu peníze hodláte využít. K získání až 150.000 Kč nepotřebujete ručitele a ani potvrzení o svém pravidelném příjmu (ačkoliv na něj budete tázáni).

Starosti nechte stranou

Bojíte se, že se dostanete do platební neschopnosti? Při vyřizování půjčky si můžete rovnou zařídit i pojištění. Plnění využijete, pokud byste přišli o příjmy z podnikání či z práce. A ochrání vás i v mnoha jiných případech.

Poté jen čekáte, až vám společnost půjčku schválí a když se tak stane, obratem se vám na kontě (popřípadě na poště) zjeví vámi požadovaná částka. A tento moment považujte za symbolickou tečku za nešťastnými událostmi…