Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna také může svým klientům nabídnout půjčky na bydlení, nicméně standartní hypotéku má pouze jednu. Jde o Ideální hypotéku ČS, která má mnoho zajímavých výhod a parametrů.

Charakteristika Ideální hypotéky České spořitelny:

•   výše půjčované sumy je až 100% z hodnoty zastavené nemovitosti
•   žádný poplatek za vyřízení
•   hypotéka je určena pouze fyzickým osobám za účelem financování nemovitosti k bydlení
•   splatnost až 30 let
•   předčasné splacení zdarma

Ideální hypotéku můžete použít také na financování oprav nemovitosti, koupi objektů pro rekreaci, splacení dříve poskytnutých úvěrů na nemovitosti i na všechny prokazatelné náklady související s investicí do nemovitosti.

K výhodám Ideální hypotéky ČS patří úroková sazba již od 3,79 %, unikátní garance úrokového zvýhodnění po celou dobu splácení, hypotéku si můžete sestavit sami a platíte tak pouze za služby, které využíváte. Dále stojí za zmínku, že výši splátek si můžete měnit podle svých potřeb.

Oceňujeme také výbornou prezentaci Ideální hypotéky na internetových stránkách se všemi potřebnými informacemi, s výběrem konkrétních služeb tak nebudete mít žádný problém. Systém Vás navíc sám provede celým postupem tak, aby si každý mohl pohodlně sjednat hypotéku online.

1 komentář to “Hypotéka České spořitelny”
  1. mirka šurýnová Says:

    potřebuji nutně půjčit 90000kč na zavedení vody do mého domku a dodělání koupelny,také na vyvložkování komínu ,protože jinak nemohu tady topit v kamnech.Mohu splácet měsíčně3000-3500kč měsíčně-pomozte prosím email-snedek18@seznam.cz